HUAWEI S110-24LP2SR síťový switch 98012198
Kód: C2337361
Výrobce: HUAWEI
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 291,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vlastnosti
- Počet ethernetových portů na bázi připojení RJ-45: 24
Power over Ethernet (PoE)
Montáž do racku
Faktor tvaru 1U
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | šedá |
| Kontrolní LED diody | Ano |
| Rozměr, hloubka | 260 mm |
| Vnější výška | 43.6 mm |
| Vnější šířka | 442 mm |
| Výška | 43.6 mm |
| Přenosová rychlost přes LAN | 1000 MBit/s |
| Možnost montáže do racku | Ano |
| Typ (výrobce) | S110-24LP2SR |
| Spotřeba proudu za provozu | 24 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Hmotnost | 3.2 kg |
| Kategorie produktu | síťový switch |

