D-Link DGS-1016S/E DGS-1016S síťový switch 16 portů 1 GBit/s
Kód: C2359007
Výrobce: D-Link
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 172,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
16 Port Gigabit Unmanaged Switch DGS-1016S je ideální ideal pro domácnosti a malé až střední podniky, které hledají rychlou a snadnou možnost modernizace nebo rozšíření své sítě. Nízký profil přepínače má kompaktní a odolný kovový kryt. Díky integrovaným úsporným technologiím snižuje přepínač spotřebu energie, snižuje vznik tepla a současně prodlužuje životnost výrobku, aniž by docházelo k kompromisním výkonům nebo funkcionalitě
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 16-portový neřízený gigabitový ethernetový switch
Bez ventilátoru
Nízký profil, kovové pouzdro
Vlastnosti
- Montáž na desktop PC nebo na stěnu Plug and Play
- 802.1p QoS
- 802.3az EEE
Rozsah dodávky
- 16 Port Gigabit Desktop Switch (DGS-1016S)
- Čtyři gumové nožičky
- Nástěnná montážní sada
- Napájecí zdroj
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 110 mm |
| Vnější výška | 25 mm |
| Vnější šířka | 280 mm |
| Základní funkce | Unmanaged Switch |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) |
| Port | 16 portů |
| Napájení | 230 V |
| Typ (výrobce) | DGS-1016S |
| Provozní napětí | 230 V |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 16 x |
| Počet MAC adres | 8000 |
| Odběr proudu | 8.89 W |
| Přenosová rychlost | 1 GBit/s |
| Provozní teplota (max.) | 70 °C |
| Provozní teplota (min.) | -40 °C |
| Hmotnost | 770 g |
| Kategorie produktu | síťový switch |


