D-Link DGS-1100-05V2/E DGS-1100-05V2 síťový switch 5 portů 1 GBit/s
Kód: C2359009
Výrobce: D-Link
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 055,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Smart switche řady DGS-1100V2 od D-Link jsou cenově výhodným řešením pro domácí a malé kanceláře, malé a střední podniky i velké podniky, které potřebují jednoduché připojení k síti v pobočkách nebo konferenčních prostorách. DGS-1100-05V2 má kompaktní kovové pouzdro a 5 gigabitové ethernetové přípojky.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Gigabitový Smart switch se 5 porty
10/100/1000 Mbit/s.
Bez ventilátoru
Vlastnosti
- Kovový kryt
Rozsah dodávky
- DGS-1100-05V2
- 4x gumová patka
- .
- Návod a služební program na CD
- Sada pro montáž na stěnu
- Externí univerzální EURO síťový adaptér 5 v / 1 a.
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 82 mm |
| Vnější výška | 28 mm |
| Vnější šířka | 100 mm |
| Základní funkce | Managed Switch |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) |
| Port | 5 portů |
| Napájení | 230 V |
| Typ (výrobce) | DGS-1100-05V2 |
| Provozní napětí | 230 V |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 5 x |
| Počet MAC adres | 2000 |
| Odběr proudu | 3.42 W |
| Přenosová rychlost | 1 GBit/s |
| Provozní teplota (max.) | 70 °C |
| Provozní teplota (min.) | -40 °C |
| Hmotnost | 230 g |
| Kategorie produktu | síťový switch |


