D-Link DGS-1100-26MPV2/E DGS-1100-26MPV2/E síťový switch 24 + 2 porty 56 GBit/s funkce PoE
Kód: C2621835
Výrobce: D-Link
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 11 181,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 208 mm |
| Vnější výška | 44 mm |
| Vnější šířka | 440 mm |
| Počet SFP portů | 2 x |
| Základní funkce | Managed Switch |
| Přenosová rychlost přes LAN | 10 MBit/s · 100 MBit/s · 1000 MBit/s |
| Port | 24 + 2 porty |
| Vlastnosti routeru | funkce PoE |
| Napájení | 230 V |
| Typ (výrobce) | DGS-1100-26MPV2/E |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 24 x |
| Počet MAC adres | 8000 |
| Přenosová rychlost | 56 GBit/s |
| Hmotnost | 2.8 kg |
| Kategorie produktu | síťový switch |


