Asus 90IG09Z0-MO3B00 QG-U1050 síťový switch
Kód: C3554692
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 200,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Upgrade na ultrarychlé 2,5G sítě
Vychutnejte si bleskově rychlé a bezproblémové připojení jako nikdy předtím.
Skutečná Wi-Fi integrace pro skutečný výkon
QG-U1050 plně využívá potenciál Wi-Fi 6/7 AP. Na rozdíl od běžných gigabitových ethernetových switchů odstraňuje omezení výkonu a nabízí tak vynikající a nepřetržitý zážitek.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Neřízené
Počet ethernetových portů na bázi připojení RJ-45: 5
CAT5E 100BASE-TX, 1000BASE-T, 2500BASE-T
Tabulka adres MAC: 16000 zápisů
Stejnosměrný proud
Vlastnosti
- Modernizovaný port 2.5G - bezproblémový upgrade na 2,5G díky použití standardního ethernetového kabelu CAT5e pro rychlejší síťový výkon.
Podporuje čtyři inteligentní funkce: Prioritu, EEE, Portsolování a statické trunk. Switch je vše, co potřebujete was pro ochranu a optimalizaci vaší domácí nebo firemní sítě.
Plug and Play, snadné nastavení - nastavení vaší sítě nebylo ještě nikdy tak snadné! Jednoduše připojte vaše zařízení a můžete začít - žádné komplikované konfigurace není nutné.
Všestranné rozšíření sítě - můžete připojit zařízení kompatibilní s 2,5G, včetně NAS, AP, herních PC a 4K zařízení pro streamování, a tak vytvořit komplexnější síťový systém.
| Technické parametry | |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 75 mm |
| Vnější výška | 26 mm |
| Vnější šířka | 121 mm |
| Typ (výrobce) | QG-U1050 |
| ethernet. portů | 5 |
| Hmotnost | 230 g |
| Kategorie produktu | síťový switch |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 2,5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 5 |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 8 MB |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| LED indikátory | Odkaz Výkon |
| Síťové standardy | IEEE 802.3ab IEEE 802.3az IEEE 802.3bz IEEE 802.3u IEEE 802.3x |
| Rámy jumbo | 10000 |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ne |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Typ přepínače | Neřízené |
| Stručný návod | Ano |
| Typ balení | Box |
| Tabulka MAC adres | 16000 Eintragungen |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Podpora 10G | Ne |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Hmotnost včetně balení | 439 g |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 100BASE-TX 1000BASE-T 2500BASE-T |
| Rychlost přetáčení | 18.6 Mpps |
| Podporované kabelové typy | Cat5e |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 12 V |



