Asus 90IG0A00-MO3B00 QG-U1080 síťový switch
Kód: C3554693
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 428,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Upgrade na ultrarychlé 2,5G sítě
Vychutnejte si bleskově rychlé a bezproblémové připojení jako nikdy předtím.
Skutečná Wi-Fi integrace pro skutečný výkon
QG-U1080 naplno využívá potenciál Wi-Fi 6/7 AP. Na rozdíl od běžných gigabitových ethernetových switchů odstraňuje omezení výkonu a nabízí tak vynikající a nepřetržitý zážitek.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Neřízené
Počet ethernetových portů na bázi připojení RJ-45: 8
CAT5E 10G PODPORA 100BASE-TX, 1000BASE-T, 2500BASE-T.
Tabulka adres MAC: 16000 zápisů
Stejnosměrný proud
Vlastnosti
- Modernizované 2,5G porty a 10G SFP+ bezešvá montáž na 2,5G díky použití standardních ethernetových kabelů CAT5e pro rychlejší síťový výkon.
Podporuje čtyři inteligentní funkce: Prioritu, EEE, Portsolování a statické trunk. Switch je vše, co potřebujete was pro ochranu a optimalizaci vaší domácí nebo firemní sítě.
Plug and Play, snadné nastavení - nastavení vaší sítě nebylo ještě nikdy tak snadné! Jednoduše připojte vaše zařízení a můžete začít - žádné komplikované konfigurace není nutné.
Univerzální rozšíření sítě - můžete připojit zařízení kompatibilní s 2,5G / 10G, včetně NAS, AP, herních PC a 4K streamovacího zařízení, pro dosažení komplexnějšího síťového zařízení.
| Technické parametry | |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 84.1 mm |
| Vnější výška | 26 mm |
| Vnější šířka | 193 mm |
| Typ (výrobce) | QG-U1080 |
| ethernet. portů | 8 |
| Hmotnost | 420 g |
| Kategorie produktu | síťový switch |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 2,5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 8 |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 8 MB |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| LED indikátory | Výkon Odkaz |
| Síťové standardy | IEEE 802.3ab IEEE 802.3bz IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3az |
| Rámy jumbo | 10000 |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ne |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Typ přepínače | Neřízené |
| Stručný návod | Ano |
| Typ balení | Box |
| Tabulka MAC adres | 16000 Eintragungen |
| Porty pro optická vlákna | 2 |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Podpora 10G | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Hmotnost včetně balení | 678 g |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 100BASE-TX 1000BASE-T 2500BASE-T |
| Rychlost přetáčení | 59.52 Mpps |
| Podporované kabelové typy | Cat5e |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 12 V |



