D-Link DGS-1018P/E DGS-1018P/E síťový switch
Kód: C3595704
Výrobce: D-Link
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 179,- Kč s DPH
Popis
Der D-Link DGS-1018P 18-Port Gigabit Unmanaged PoE Switch bietet Unternehmen eine leistungsstarke Netzwerklösung mit einfacher Einrichtung. Ausgestattet mit 16 PoE+ Gigabit-Ports und 2 SFP-Uplinks, unterstützt er IEEE 802.3af/at-Standards mit bis zu 30W pro Port und einem Gesamt-PoE-Budget von 240W – ideal zum Betrieb von IP-Überwachungskameras, WLAN-Access Points und VoIP-Telefonen.
Dank Plug-and-Play und integriertem DIP-Schalter können wichtige Funktionen wie Flow Control, Port Isolation, PD Alive, Storm Control und Extend Mode schnell angepasst werden. Das metallene Rackmount-Gehäuse mit intelligenter Lüftersteuerung sorgt für Langlebigkeit und leisen Betrieb.
Mit Energy-Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) und automatischer Portabschaltung für inaktive Anschlüsse senkt der DGS-1018P Energiekosten, ohne Leistungseinbußen.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Unmanaged
Quality of Service (QoS) Support
Anzahl der basisschaltenden RJ-45 Ethernet Ports: 16
Routing-/Switching-Kapazität: 36 Gbit/s
AC Netzteil enthalten Power over Ethernet (PoE)
Rozsah dodávky
- 18-Port Gigabit Unmanaged PoE Switch (DGS-1018P), Kurzanleitung und Garantiedokument, Netzkabel, Rackmount-Kit
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 210 mm |
| Vnější výška | 44 mm |
| Vnější šířka | 441 mm |
| Typ (výrobce) | DGS-1018P/E |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Hmotnost | 3.18 kg |
| Kategorie produktu | síťový switch |
| Počet portů Power over Ethernet (PoE) | 16 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 16 |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 240 W |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 4.1 MB |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95 % |
| LED indikátory | Ano |
| Kapacita přepínání | 36 Gbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.3 IEEE 802.3af; IEEE 802.3at; IEEE 802.3u; IEEE 802.3x; |
| Tepelné vyzařování | 956.077 BTU/h |
| Rámy jumbo | 9216 |
| Výkon na port pro PoE (Power over Ethernet | 30 W |
| Počet slotů SFP modulu | 2 |
| Napájecí konektor | AC-Eingangsbuchse |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| QoS | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Store-and-forward | Ano |
| Typ přepínače | Unmanaged |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 462928.28 h |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 95 % |
| Podpora 10G | Ne |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -10 - 70 °C |
| Rychlost přetáčení | 26.78 Mpps |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 280.21 W |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |



