Cisco CBS110-8T-D-EU CISCO CBS110 Unmanaged 8-port GE Desktop síťový switch 8 portů 10 / 100 / 1000 MBit/s
Kód: C3737529
Výrobce: Cisco
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 448,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Neřízené L2
Podpora Quality of Service (QoS)
Počet ethernetových portů na bázi připojení RJ-45: 8
10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
Tabulka adres MAC: 8192 zápisů kapacita: 16 Gb/s.
Napájecí zdroj je součástí dodávky
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | šedá |
| Rozměr, hloubka | 104 mm |
| Vnější výška | 30 mm |
| Vnější šířka | 160 mm |
| Základní funkce | Unmanaged Switch |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | RJ45 · Gigabit LAN (1 Gbit/s) |
| Port | 8 portů |
| Napájení | 230 V |
| Typ (výrobce) | CISCO CBS110 Unmanaged 8-port GE Desktop |
| ethernet. portů | 8 |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 8 x |
| Přenosová rychlost | 10 / 100 / 1000 MBit/s |
| Hmotnost | 430 g |
| Kategorie produktu | síťový switch |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 8 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| LED indikátory | Ano |
| Kapacita přepínání | 16 Gbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.1p IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3az IEEE 802.3u IEEE 802.3x |
| Tepelné vyzařování | 14.09 BTU/h |
| Rámy jumbo | 9216 |
| Certifikace | UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) třída a, FCC třída B |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ne |
| Přepínač vrstev | L2 |
| QoS | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Podpora redundantního napájení (RPS) | Ne |
| Algoritmy plánování fronty | Weighted Round Robin (WRR) |
| Počet front | 4 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Typ přepínače | Neřízené |
| Počet portů gigabitového Ethernetu | 8 |
| Stručný návod | Ano |
| Poloduplex | Ano |
| Instalace do racku | Ne |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 2066844 h |
| Plně duplexní režim | Ano |
| Počet napájecích článků | 1 |
| Tabulka MAC adres | 8192 Eintragungen |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Blokace Head-of-line | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Podpora 10G | Ne |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 70 °C |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 10BASE-T 100BASE-TX 1000BASE-T |
| Rychlost přetáčení | 11.9 Mpps |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 12 V |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
