Cisco C1200-8P-E-2G CISCO Catalyst 1200 8-port GE PoE Ext síťový switch
Kód: C3737534
Výrobce: Cisco
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 8 762,- Kč s DPH
Popis
Řada Cisco Catalyst 1200 nabízí cenově dostupné a inteligentní switche, které byly vyvinuty a vyrobeny speciálně pro potřeby malých a středních podniků (MSP)
Užijte si perfektní kombinaci vysokého výkonu, komplexní bezpečnosti a snadného řízení dětí
Přehled výhod:
Jednoduchá správa: Konfigurace a monitoring sítě snadno pomocí intuitivní palubní desky Cisco Business, přes moderní webové rozhraní nebo praktickou aplikaci Cisco Business App
Pokročilé funkce: Prospívejte Layer-3 Static Routing, aby vaši síť segmentovala a zefektivnila, a také odolnými bezpečnostními funkcemi (jako IEEE 802.1X, ACLs a DoS ochrana), které spolehlivě zabezpečují vaše obchodní data
Power over Ethernet (PoE+): Mnoho modelů podporuje PoE+ (až 30 W na port), takže můžete pohodlně a úsporně napájet IP telefony, monitorovací kamery a Wi-Fi přístupové body přes jediný síťový kabel
Energeticky úsporný: Díky podpoře standardu Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) a bezvětrnému designu u mnoha modelů ušetříte proud, snížíte provozní náklady a profitují z tišího provozu.
Cisco Catalyst se 1200 8 porty GE PoE Ext (C1200-8P-E-2G): Kompaktní a flexibilní řešení. Nabízí 8 portů PoE+ (67W Budget) a 2 gigabitové měděné/SFP porty Combo. Štíhlý design umožňuje instalaci i mimo skříň serveru, například přímo v prodejních prostorech nebo učebnách.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Řízení na webu řízené pomocí aplikace L2/L3
Quality of Service (QoS) Support konfigurace nastavení polohy (CLI)
Počet ethernetových portů na bázi připojení RJ-45: 8
Seznam kontrol přístupu
AC síťový adaptér je součástí dodávky
| Technické parametry | |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 268.2 mm |
| Vnější výška | 43.9 mm |
| Vnější šířka | 184.9 mm |
| Základní funkce | Managed Switch |
| Velikost racku | 483 mm (19") |
| Typ (výrobce) | CISCO Catalyst 1200 8-port GE PoE Ext |
| Materiál | Kov |
| Provozní napětí | 230 V |
| ethernet. portů | 10 |
| Takt GPU | 1400 MHz |
| Operační paměť RAM | 1024 MB |
| Bezpečnost | HTTPS · SSH · SSL/TLS |
| Kategorie produktu | síťový switch |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Počet kombo portů SFP | 2 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 8 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90 % |
| LED indikátory | Ano |
| Síťové standardy | IEEE 802.1Q IEEE 802.1AB IEEE 802.1ad IEEE 802.1W IEEE 802.1x IEEE 802.3 IEEE 802.3ad IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3z |
| ARP inspekce | Ano |
| Rámy jumbo | 9000 |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Podpora MIB | Y |
| Filtrování MAC adres | Ano |
| Přepínač vrstev | L2/L3 |
| QoS | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Broadcast storm control | Ano |
| Statické směrování | Ano |
| Konfigurace nastavení lokace (CLI) | Ano |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s |
| Typ přepínače | Řízený |
| Tlačítko reset | Ano |
| Paměť flash | 512 MB |
| SSH/SSL podpora | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Blokace Head-of-line | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Podpora VLAN | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -25 - 70 °C |
| Hmotnost včetně balení | 3.07 kg |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |

