Cisco C1300-8P-E-2G CISCO Catalyst 1300 8-port GE PoE Ext PS síťový switch
Kód: C3737545
Výrobce: Cisco
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 11 307,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Správa na bázi webu (Managed L2)
Quality of Service (QoS) Support konfigurace nastavení polohy (CLI)
Počet basiově spínajících ethernetových portů RJ-45: 8 konzolových portů: RJ-45/USB-C.
Tabulka adres MAC: 16000 zápisů kapacita: 20 Gb/s.
Seznam kontrol přístupu
Montáž do racku
AC Power over Ethernet (PoE)
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | šedá |
| Rozměr, hloubka | 268.2 mm |
| Vnější výška | 43.9 mm |
| Vnější šířka | 184.9 mm |
| Základní funkce | Managed Switch |
| Přenosová rychlost přes LAN | 10 MBit/s · 100 MBit/s · 1000 MBit/s |
| Typ (výrobce) | CISCO Catalyst 1300 8-port GE PoE Ext PS |
| ethernet. portů | 10 |
| Hmotnost | 1.53 kg |
| Kategorie produktu | síťový switch |
| Typ autentizace | RÁDIUS |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -5 - 50 °C |
| Počet portů Power over Ethernet plus (PoE+) | 8 |
| Počet kombo portů SFP | 2 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 8 |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 60 W |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 1.5 MB |
| Počet statických cest | 990 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90 % |
| LED indikátory | Ano |
| Kapacita přepínání | 20 Gbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.1D IEEE 802.1Q IEEE 802.1p IEEE 802.1s IEEE 802.1W IEEE 802.1x IEEE 802.3ab IEEE 802.3ad IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3z |
| Tepelné vyzařování | 275.91 BTU/h |
| Ochrana před uzavřeným obvodem | Ano |
| Autentizace | Ověřování založené na MAC, ověřování založené na webu |
| Rámy jumbo | 9000 |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Podpora MIB | Y |
| Přepínač vrstev | L2 |
| QoS | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Broadcast storm control | Ano |
| Statické směrování | Ano |
| Konfigurace nastavení lokace (CLI) | Ano |
| Záznamy protokolu IGMP | 2000 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Typ přepínače | Řízený |
| DHCP vlastnosti | Možnost 82: DHCP DHCP klient DHCP server |
| Instalace do racku | Ano |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1706649 h |
| Tabulka MAC adres | 16000 Eintragungen |
| SSH/SSL podpora | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Počet VLANs | 4093 |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Podpora VLAN | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -25 - 70 °C |
| Hmotnost včetně balení | 3.07 kg |
| Konzolový port | RJ-45/USB TYP C |
| Rychlost přetáčení | 14.88 Mpps |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 80.86 W |

