Delock 87875 HDMI vestavný modul Keystone 1 ks
Kód: C3382046
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 184,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tento modul Delock lze použít např. k prodloužení HDMI kabelu. Díky standardizovaným rozměrům je vhodný pro snadnou montáž typu „snap in“ do různých držáků, např. patch panelů, zásuvek nebo pouzder Keystone.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Plochý
HDMI kabel bílý
HDMI kabel bílý
60 MHz
Černá
2 kusy
Vlastnosti
- Připojení:
2x zásuvka HDMI a
Rozlišení až 3840 x 2160 při frekvenci 60 Hz
(V závislosti na systému a připojeném hardwaru)
Barva: černá
Pro montáž do držáků Keystone s rozměry 19,2 x 14,9 mm
Rozměry (d x š x v): Cca 28,8 x 17,2 x 22,0 mm
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 288 mm |
| Vnější výška | 220 mm |
| Vnější šířka | 172 mm |
| Vhodný pro (vestavná síťová zásuvka) | Keystone |
| Typ připojení (monitor) | HDMI |
| Kategorie produktu | HDMI vestavný modul |
| Pohlaví konektoru 1 | Ženské |
| Pohlaví konektoru 2 | Ženské |
| Počet kusů v balení | 2 Stück(e) |
| Typ balení | Balení |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 Pixel |
| Frekvence pohybové interpolace | 60 MHz |
| Typ konstrukce | Plochý |

