LAPP UNITRONIC LAN 600 S/FTP Cat.7 LSZH Flex 2170142/500 ethernetový síťový kabel, CAT 7, S/FTP, 500 m
Kód: C1334571
Výrobce: LAPP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 21 866,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Typ kabelu | UNITRONIC® LAN |
| Množství | 500 m |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 4 x 2 x 0.13 mm² |
| Barva | šedá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.13 mm² |
| Frekvence (max.) | 600 MHz |
| Izolační materiál | PVC |
| Vlastnosti kabelu | flexibilní provedení · simplexní spojení · bez halogenů · kompletní stínění · párové stínění |
| Stínění (síťový kabel) | S/FTP |
| Kroucená dvojlinka (část 1) | Ano (1) |
| Číslo výrobce | 2170142/500 |
| Typ (výrobce) | UNITRONIC LAN 600 S/FTP Cat.7 LSZH Flex |
| Specifikace sítě | CAT 7 |
| vnější Ø | 6 mm |
| Počet drátů (část 1) | 8 x |
| Měřicí přístroj | Ne |
| Kategorie produktu | ethernetový síťový kabel |

