HELU HELUKAT 600 80294 Ethernetový kabel, CAT 7, S/FTP, 100 m
Kód: C2197069
Výrobce: Helukabel
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 222,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 100 m |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 4 x 2 x 0.14 mm² |
| Barva | šedá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.14 mm² |
| Bezhalogenový | Ne |
| Izolační materiál | FRNC |
| Vlastnosti kabelu | samozhášecí · flexibilní vnitřní vodič · fóliové stínění |
| Stínění (síťový kabel) | S/FTP |
| Kroucená dvojlinka (část 1) | Ano (1) |
| Číslo výrobce | 80294 |
| Typ (výrobce) | HELUKAT 600 |
| Specifikace sítě | CAT 7 |
| vnější Ø | 5.90 mm |
| Max. rozsah teploty, pevný | +60 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -20 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | 50 °C |
| Počet drátů (část 1) | 8 x |
| Zabaleno | Ano |
| Měřicí přístroj | Ne |
| Kategorie produktu | Ethernetový kabel |
