Belden CAT 5e 7988R ethernetový síťový kabel, CAT 5e, U/UTP, 1 m
Kód: C604557
Výrobce: Belden
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 126,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
Popis
Tento nestíněný UTP kabel série Brilliance VideoTwist® se vyznačuje malým ztrátovým výkonem a vysokou kvalitou videa. Přenosová vzdálenost zde může být až cca 400 m - v závislosti na rámu vybavení. Vysoká kvalita tohoto kabelu odstraňuje problémy, jako je vypálení obrazu, špatné uspořádání pixelů a nízká ostrost obrazu. Oblastmi použití jsou oblast zobrazování videa, instalace sítí a KVM aplikace, jakož i velice kvalitní přenosy videa.
| Technické parametry | |
| Množství | metrové zboží |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 4 x 2 x 0.2 mm² |
| Barva | zelená |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.2 mm² |
| Frekvence (max.) | 100 MHz |
| Izolace (materiál) | PVC |
| Izolační materiál | PVC |
| Vlastnosti kabelu | simplexní spojení |
| Stínění (síťový kabel) | U/UTP |
| Kroucená dvojlinka (část 1) | Ano (1) |
| Číslo výrobce | 7988R |
| Typ (výrobce) | CAT 5e |
| Provedení | CAT 5e |
| Specifikace sítě | CAT 5e |
| AWG max. | 24 |
| vnější Ø | 5.20 mm |
| Max. dodací množství v ks | 305 m |
| Max. rozsah teploty, pevný | +75 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -20 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | +75 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | -20 °C |
| Počet drátů (část 1) | 8 x |
| Zabaleno | Ne |
| Vnější průměr | 5,2 mm |
| Frekvenční rozsah | 200 MHz |
| Typ kabelu | UTP |
| Šířka x výška | 4 x 2 x AWG 24 |
| Konstrukce | 4 nestíněné zkroucené páry |
| Rozsah provozní teploty | -20 až +75 °C |
| Pevnost v tahu | 178 N |
| Schválení, normy | ANSI/TIA/EIA 568B.2 |
| Měřicí přístroj | Ano |
| Kategorie produktu | ethernetový síťový kabel |
