DRAKA A-02YSC2Y 1001087-00100RW ethernetový síťový kabel, CAT 7, S/FTP, 1 m
Kód: C607816
Výrobce: DRAKA
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 121,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
Vybavení
- Vhodný pro uložení do země
| Technické parametry | |
| Množství | metrové zboží |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 4 x 2 x 0.25 mm² |
| Barva | černá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.25 mm² |
| Izolační materiál | polyetylén |
| Vlastnosti kabelu | simplexní spojení · odolné proti UV záření · vhodné pro uložení do země · kompletní stínění · párové stínění |
| Stínění (síťový kabel) | S/FTP |
| Kroucená dvojlinka (část 1) | Ano (1) |
| Číslo výrobce | 1001087-00100RW |
| Typ (výrobce) | A-02YSC2Y |
| Specifikace sítě | CAT 7 |
| AWG max. | 23 |
| vnější Ø | 8.40 mm |
| Max. dodací množství v ks | 100 m |
| Max. rozsah teploty, pevný | +60 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -55 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | +60 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | -55 °C |
| Počet drátů (část 1) | 8 x |
| Zabaleno | Ne |
| Vnější průměr | 8.4 mm |
| Měřicí přístroj | Ano |
| Kategorie produktu | ethernetový síťový kabel |

