DRAKA J-02YSCH 1001036-00250DW ethernetový síťový kabel, CAT 7, S/FTP, 1 m
Kód: C607859
Výrobce: DRAKA
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 76,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | metrové zboží |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 4 x 2 x 0.25 mm² |
| Barva | oranžová |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.25 mm² |
| Vlastnosti kabelu | bez halogenů · samozhášecí · simplexní spojení · kompletní stínění · párové stínění |
| Stínění (síťový kabel) | S/FTP |
| Kroucená dvojlinka (část 1) | Ano (1) |
| Číslo výrobce | 1001036-00250DW |
| Typ (výrobce) | J-02YSCH |
| Specifikace sítě | CAT 7 |
| AWG max. | 23 |
| vnější Ø | 7.30 mm |
| Max. dodací množství v ks | 250 m |
| Max. rozsah teploty, pevný | +60 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -20 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | +60 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | -20 °C |
| Počet drátů (část 1) | 8 x |
| Zabaleno | Ne |
| Vnější průměr | 7.3 mm |
| Schválení, normy | EN 50173-1; EN 50288-4-1 ISO/IEC 11801; IEC 61156-5 · ohnivzdorný: LSHF (LSOH): IEC 60332-1; IEC 60754-2; IEC 61034 |
| Měřicí přístroj | Ano |
| Kategorie produktu | ethernetový síťový kabel |

