roline recycled material 11.45.9011 USB 3.0 USB kabel 1 m černá 1 ks
Kód: C3629343
Výrobce: roline recycled material
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 503,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 1 m
USB 3.2 Gen 1 zástrčka a (USB 3.0)
USB 3.2 Gen 1 zástrčka C (USB 3.0)
5 Gbit/s.
Černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1 m |
| Provedení kabelu | kabel |
| Barva | černá |
| Typ konektoru A (vstup) | USB 3.0 zástrčka A |
| Typ konektoru B (výstup) | USB 3.0 zástrčka C |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 120 Hz |
| Počet konektorů A (vstup) | 1 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 1 x |
| Kabelové použití | USB 3.0 |
| Typ konektoru | rovný |
| Typ připojení (monitor) | USB 3.0 |
| Hmotnost | 30.3 g |
| Kategorie produktu | USB kabel |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Pohlaví konektoru 1 | Mužské |
| Pohlaví konektoru 2 | Mužské |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Display Stream Compression (DSC) | Ano |
| Verze Display Stream Compression (DSC) | 1.2a |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 7680 x 4320 |
| Hmotnost včetně balení | 35 g |
