Ubiquiti Networks Ubiquiti POE+ Injector U-PoE-AT max. 30W napájecí modul 1 GBit/s
Kód: C3347163
Výrobce: Ubiquiti Networks
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 471,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
U-PoE-AT je PoE+ injektor, který byl vyvinut pro napájení zařízení kompatibilních se standardem 802.3at. S výkonem 30 W PoE+ může u-PoE-AT napájet každý U6 přístupový bod Point a současně chránit před přepětím.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 1000 Mbit/s
Power over Ethernet (PoE)
Bílá
| Technické parametry | |
| Barva | bílá |
| LAN rychlost přenosu | 1 GBit/s |
| Výkon (max.) | 30 W |
| Rozsah vstupního napětí | 48 V |
| Hmotnost | 156 g |
| Kategorie produktu | napájecí modul |
| Síťové standardy | IEEE 802.3at |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 Stück(e) |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Ochrana proti přepětí | Ano |







