SpeaKa Professional SP-GNS-200 síťový adaptér / rozbočovač 1 GBit/s USB-C®, RJ45
Kód: C3385924
Výrobce: SpeaKa Professional
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 373,- Kč s DPH
Popis
Síťový adaptér/hub SpeaKa Professional SP-GNS-200 nabízí jednoduché a efektivní řešení pro propojení dvou počítačů k jedné kabelové gigabitové síti. S maximální přenosovou rychlostí 1000 Mbit/s umožňuje tento adaptér rychlou a spolehlivou možnost připojit 1 zařízení bez portu LAN přes USB-C® a druhé zařízení přímo přes RJ45 do nejrůznějších síťových prostředí.
Je kompatibilní z výroby ze sítě s celou řadou zařízení, jako jsou ADSL modemy, huby, přepínače nebo routery. Je vybaven výstupem RJ45 pro připojení k síti a dvěma konektory USB-C® pro počítače a notebooky.
Pozlacené kontakty RJ45 zajišťují optimální kvalitu signálu a spojení s dlouhou životností. Napájení konvertoru přes USB zástrčku a na sadě kabelů (USB napájecí zdroj nebo aktivní port USB a, nejsou součástí dodávky).
Pouzdro z odolné, černé hliníkové slitiny zajišťuje dobré odvádění tepla a má atraktivní vzhled.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Jednoduchý a efektivní adaptér USB-C®/RJ45 Gigabit sítě/hub pro dva počítače
Umožňuje připojení dvou počítačů nebo notebooků k DSL routeru, gigabitovému síťovému hubu nebo přepínači (1x LAN, 1x USB-C®)
Maximální kombinovaná přenosová rychlost 1000 Mbps
Kompatibilní s mnoha zařízeními, jako jsou PC, notebooky atd.
Napájení přes USB A.
Kryt z černé hliníkové slitiny
Rozsah dodávky
- USB-C®/RJ45 konvertor/hub
- .
| Technické parametry | |
| Vnější výška | 22.9 mm |
| Vnější délka | 63 mm |
| Vnější šířka | 52 mm |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB-C® · RJ45 |
| Přenosová rychlost | 1 GBit/s |
| Rozhraní: Gigabit-LAN (základní deska) | 1 x |
| Kategorie produktu | síťový adaptér / rozbočovač |





