HP 7P993AA rozšiřovací modul 150 MBit/s
Kód: C3409168
Výrobce: HP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 10 211,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Potřebují internet... Dnes a zítra, tady a tady, vždy a všude. Zůstaňte rychle a bezpečně připojeni pomocí LTE mobilní sítě k gigabitové rychlosti a optimální spotřebě energie. Intel XXM 7560 R+ LTE Advanced pro nabízí vyhrazené širokopásmové připojení pro vybrané HP HP Business notebooky. Tím je svět skutečně blízko k zásahu.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Možnosti připojení bez hranic
Optimální výkon
Nahrávání, stahování, z cesty
Vlastnosti
- Možnosti připojení bez hranic
Propojte se s až 35 LTE sítěmi - tam, kde a téměř všude.
Optimální výkon
Vychází z 14-nanometrového procesu od Intel pro maximální optimalizaci spotřeby energie. Bleskové připojení bez kompromisů.
Nahrávání, stahování, z cesty
Bleskově - myslete si, že se jedná o připojení k síti Ethernet. Rychlost stahování dat v gigabitovém pásmu 150 Mbit/s téměř všude.
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 31 mm |
| Vnější výška | 2 mm |
| Vnější šířka | 42 mm |
| Přenosová rychlost | 150 MBit/s |
| Druh přenosu | bezdrátový |
| Hmotnost | 7 g |
| Kategorie produktu | rozšiřovací modul |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 60 °C |
| Interní | Ano |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
| Hmotnost včetně balení | 59 g |
