Asus BT8 BE9500 smíšená síť 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz
Kód: C3415089
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 9 323,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Technologie Smart Home Mesh bez obsahu ASUS ZenWiFi vám umožní neustále se vyvíjející Smart Smart Home s bezstarostnou Wi-Fi sítí. ASUS ZenWiFi BT8 nastavuje nová měřítka v síti Mesh po celém domě pomocí Wi-Fi 7 a technologie Smart AiMesh. Nabízí velmi rychlé rychlosti 14 Gbit/s a s odpoutává překrýenou 6 GHz Wi-Fi technologii. Díky dvěma superrychlým 2,5-Gigabit Ethernet portům a řadě pokročilých síťových a bezpečnostních technologií je tento Mesh Wi-Fi systém připraven pro budoucnost vaší chytré Smart Home. Síť již dnes představuje nadějnou budoucnost.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Třípásmová Wi-Fi 7 s až 14 6 Gbit/s s Wi-Fi, MLO a 4K QAM
Smart ASUS řízený pomocí umělé inteligence zvyšuje pokrytí až na 275 m2 (sada 1 ks) a usnadňuje rozšíření kompatibilními routery s ASUS pro bezproblémové a bezpečné Wi-Fi po celém domě
7 interních antén a 8 výkonných předních koncových modulů eliminují mrtvé zóny WLAN
24/7-komplexní ochrana s obchodní ochranou AiProtection pro a pokrokovými VPNs
IoT síť, dětská pojistka a VPN jednoduché nastavení na více zařízeních se systémem Smart Home Master SSIDS
Flexibilní duální porty 2,5G Ethernet pro super rychlé připojení kabelové pečící kůže
4G LTE/5G mobilní ethering pro stále dostupné internet
Vlastnosti
- Typ antény: Interní
Počet antén: 7
Tri Band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) 8643 Mbit/s.
WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3
Vedení portu Quality of Service (QoS) Support
DHCP server
Wi-Fi 802.11n
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 72 mm |
| Vnější výška | 186 mm |
| Vnější šířka | 159 mm |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 1 x |
| Vhodné pro provoz v režimu Dual Band | 2,4 GHz a 5 GHz |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) · RJ45 · USB 3.2 (Gen 1x1) · DC zásuvka 3,5 mm |
| Funkce (Wi-Fi opakovač/směrovač) | router |
| Standard Wi-Fi | IEEE 802.11be · IEEE802.11a · IEEE802.11ac · IEEE802.11ax · IEEE802.11b · IEEE802.11g · IEEE802.11n |
| Typ (výrobce) | BT8 BE9500 |
| Počet antén | 7 x |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 3 x |
| Počet USB 3.2 portů Gen 1 (USB 3.0) | 1 x |
| Napájení | 110-240 V |
| Frekvence WiFi | 2.4 GHz · 5 GHz · 6 GHz |
| WLAN přenosová rychlost 5 GHz | 4324 MBit/s |
| Kategorie produktu | smíšená síť |
| AC adaptér | Ano |
| Typ antény | Interní |
| LED indikátory | Výkon |
| Zabezpečení firewallem | Firewall |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a IEEE 802.11ac IEEE 802.11ax IEEE 802.11b IEEE 802.11be IEEE 802.11g IEEE 802.11n |
| Přístup pro hosty | Ano |
| Podpora VPN | Okamžité Guard VPN klient L2TP VPN klient Open VPN VPN klient PPTP VPN Client WireGuard Server VPN IPSec VPN server Open VPN VPN server PPTP Server VPN server WireGuard VPN spojení |
| Dynamická DNS (DDNS) | Ano |
| Napájecí konektor | Ano |
| Ethernet WAN | Ano |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 8643 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 688 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 4323 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (3. pásmo) | 8643 Mbit/s |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Podporované aplikace pro ovládání | ASUS router |
| QoS | Ano |
| DHCP server | Ano |
| Tlačítko reset | Ano |
| Technologie MU-MIMO | Ano |
| Rodičovský zámek | Ano |
| Šifrování/zabezpečení | WPA WPA2 WPA2-Enterprise Pracovníci č. WPA3 |
| Ethernet kabel | Ano |
| Paměť flash | 128 MB |
| Počet přiložených produtků | 1 Stück(e) |
| Vnitřní paměť | 1000 MB |
| IGMP pozorování | Ano |
| Přesměrování portu | Ano |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 až 60 Hz |
| Výstupní napětí adaptétu | 12 V |
| Výstupní proud adaptéru | 3 A |






