HP OfficeJet Pro 9120 b multifunkční tiskárna inkoustová barevná A4 tiskárna, skener, kopírka, fax ADF, duplexní ADF, duplexní, LAN, USB, Wi-Fi, Bluetooth®
Kód: C3025513
Výrobce: HP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 8 598,- Kč s DPH
Popis
Poskytovat. Integrujte. Provést jednoduché úpravy.
· Jednoduché zajištění, integrace a nastavení tiskáren na více místech.
· Bezproblémová integrace do každé sítě díky HP Universal Print Driver a Page Deskription Language.
· Přizpůsobte si svůj letadlový park přesně podle vašich požadavků a spravujte jej zcela jednoduše dálkovým řízením a vylepšeným řízením funkcí.
Tento balík přináší více produktivity pro vaši společnost.
S tiskárnou HP HP OfficeJet pro, která je vybavena 250-stránkou pro přenos tisku, není žádný problém ani velikost tiskového prostoru.
Už žádné dlouhé čekací doby na tiskárně s automatickým podavačem dokumentů, který umožňuje oboustranné skenování.
· Zrychlíte procesy tisku pomocí rychlých inkoustových tiskáren, které vytisknou až 20 stran za minutu.
Naše nejlepší technologie vám pomůže spravovat všechny procesy tisku
Náš nejspolehlivější model Wi-Fi® - dual band s funkcí samodržování - který se automaticky znovu připojí, zajišťuje vždy stabilní připojení.
· Jednoduchá konfigurace, odstraňování poruch a správa sítí a zařízení s HP Web Jetadmin.
Chraňte své sítě s HP Wolf pro Security před kybernetickými hrozbami.
Inovační driver se 40% recyklovaným plastem
Vyberte si tiskárnu, která se skládá z alespoň 40 % z recyklovaného plastu.
· Pro každou stranu, která vás tiskne, přispívá HP stejně k ochraně, opětovnému zalesňování a odpovědnému hospodaření s lesy.
· Recyckjte své originální tiskové kazety HP - zdarma s programem HP Planet Partners.
Tento text byl přeložen strojově.
Součástí dodávky od výrobce není kabel k tiskárně!
Prosím objednejte hned ke zboží!
Vybavení
- Wi-Fi s automatickým navíjením chyb
HP Universal Print Driver
Page Description Language
HP Web Jetadmin
HP Wolf pro Security
20 stran/min. Černobílé a 16 stran/min. Barva
Podavač papíru na 250 listů
Automatický podavač dokumentů
Senzor stavu papíru
Rozsah dodávky
- HP OfficeJet pro 9120b AIP inkoustová multifunkční tiskárna
- HP 937 černá Setup tisková patrona (cca 800 stránek)
- HP 937 azurová patrona pro tiskárny (cca 420 stránek)
- HP 937 purpurová Setup (cca 420 stran)
- HP 937 žlutá Setup tisková patrona (cca 420 stránek)
- Napájecí kabel
- .
| Technické parametry | |
| Automatický napájecí zdroj | 35 listů |
| Rozměry | (š x v x h) 439.3 x 278 x 342.5 mm |
| CD/DVD tisk | Ne |
| Barva | bílá · cementová šedá |
| Rozměr, hloubka | 342.5 mm |
| Vnější výška | 278 mm |
| Vnější šířka | 439.3 mm |
| Přímý tisk | Ne |
| Typ/rozlišení displeje | Ovládací panel s dotykovým displejem s barevným grafickým displejem (CGD) (2,7"/6,86 cm) |
| Podavač dokumentů | Ano |
| Duplex unit | Ano |
| Fax funkce | Ano |
| Vlastnosti | tiskárna, skener, kopírka, fax |
| Rozlišení skenování | 1200 x 1200 dpi |
| Počet vstupů papíru | 1 |
| Kapacita (papíry) (1 přihrádka) | 250 listů |
| Síť | Ano |
| Vhodné pro (tiskárnu) | tisk textů/dokumentů · tisk textů/dokumentů (černobílý) · tisk etiket · tisk kartiček |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB 2.0 · USB B · USB Host · Wi-Fi 802.11 b/g/n/a/ac · RJ45 · RJ11 · RJ11 |
| Verze (tiskárna) | barevná |
| pro max. formát papíru | A4 |
| Řada (tiskárny) | Officejet |
| Vlastnosti tiskárny | funkce Airprint · přímý tisk přes Wi-Fi · podpora Wi-Fi · podavač dokumentů (duplexní) · ploché lože · oboustranný tisk · Bluetooth® · automatický podavač dokumentů · uzavřený zásobník na papír · barevný displej · dotykový displej · připojení k síti |
| Rozlišení tisku | 4800 x 1200 dpi |
| Tisk z paměťové karty | Ne |
| Technologie tisku | inkoustová |
| Rychlost tisku (barva) | 16 str./min |
| Rychlost tisku (černá) | 20 str./min |
| Integrovaná paměť | 512 MB |
| Kapacita (papír) | 250 listů |
| Skenovaná šířka (max.) | 215 x 297 mm |
| Jeden zásobník | Ano |
| Hmotnost | 9.29 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | multifunkční tiskárna |








