HP Envy 6520 e multifunkční tiskárna inkoustová A4 tiskárna, skener, kopírka, fax
Kód: C3350725
Výrobce: HP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 516,- Kč s DPH
Popis
Máte myšlenky. Vytiskne ji ENVY.
Snadný tisk s tiskárnou vedenou v Německu. Bezdrátová barevná tiskárna HP All-in-One s automatickým podavačem předlohy a uživatelsky přívětivou HP Smart APP nabízí jednoduché skenování, kopírování, oboustranný tisk a fotografie bez okrajů.
[2,3]
Tiskárny s dynamickou bezpečnostní funkcí některé tiskárny HP jsou určeny pouze pro použití s tiskovými kazetami, které mají nové nebo opakovaně používané čipy nebo elektronické obvody HP. Tyto tiskárny používají dynamická bezpečnostní opatření k zablokování inkoustových kazet s čipem, který nepocházejí z HP HP, nebo elektronického obvodu, který HP nepochází. Pravidelné aktualizace firmwaru udržují účinnost těchto opatření a blokují tiskové kazety, které dříve fungovaly. Opakovaně používané čipy a elektronické obvody HP umožňují HP používat opakovaně používané, opakovaně připravené a naplněné tiskové kazety.
To je tiskárna s HP+. Vyberte si u produktového zařízení HP+, aby bylo možné využívat výhod. HP+ vyžaduje účet, nepřerušované internetové připojení a výlučné použití originálních tiskáren HP HP po celou dobu životnosti tiskárny. HP+ vyžaduje, aby tiskárna použíala internet bez přerušení.
Tento text byl přeložen strojově.
Součástí dodávky od výrobce není kabel k tiskárně!
Prosím objednejte hned ke zboží!
Vybavení
- Barevné inkoustové tiskárny doma i v kanceláři
4800 x 1200 dpi
Tiskařské barvy: Černá, azurová, purpurová, žlutá
A4 10 stran za minutu
Barevné kopírování
Apple AirPrint Service, Mopria Print Service
USB připojení Wi-Fi
Kapacita paměti: Vestavěný procesor 256 MB, 800 MHz
6,14 kg
Vlastnosti
- Bezdrátová
HP+
Vhodné pro HP Instant Ink
Tisk ze smartphonu nebo tabletu
Skenování na e-mail
Automatický napájecí zdroj
Oboustranný tisk
Dotykový displej
Skenování do cloudu HP
Tisk fotografií s věrným tiskem obrazovky (P3)
Fotografie Panorama o výtisku 5 x 5 a 4 x 12
Oboustranný tisk fotografií a map ve formátu 4x6
Tisk fotografií bez okrajů
Tisk, kopírování, skenování, mobilní faxy
Rychlost tisku až 10 str./min. Černé a 7 s./min. Barva
Až 1200 x 1200 dpi (při tisku pomocí počítače)
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 433 x 171 x 361 mm |
| Barva | béžová |
| Rozměr, hloubka | 361 mm |
| Vnější výška | 171 mm |
| Vnější šířka | 433 mm |
| Duplex unit | Ano |
| Vlastnosti | tiskárna, skener, kopírka, fax |
| Rozlišení skenování | 1200 x 1200 dpi |
| Počet vstupů papíru | 1 |
| Podporované operační systémy | Linux |
| Vhodné pro (tiskárnu) | tisk textů/dokumentů · tisk textů/dokumentů (černobílý) |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB |
| pro max. formát papíru | A4 |
| Rozlišení tisku | 4800 x 1200 dpi |
| Rychlost tisku (černá) | 10 str./min (bw) · 7 str./min (Color) |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.175 W |
| Technologie tisku | inkoustová |
| Rychlost tisku (barva) | 7 str./min |
| Rychlost tisku (černá) | 10 str./min |
| Kapacita (papír) | 100 listů |
| Skenovaná šířka (max.) | 216 x 297 mm |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Takt GPU | 800 MHz |
| Hmotnost | 6.14 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | multifunkční tiskárna |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 40 °C |
| Tisk | Barevný tisk |
| Skenování | Barevné skenování |
| Digital sender | Ano |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Maximální vnitřní paměť | 256 MB |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Počet tiskových hlav | 2 |
| Mobilní tiskové technologie | AirPrint Mopria Print Service |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 4572 m |
| Maximální skenovací rozlišení | 1200 x 1200 DPI |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 22 s |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 19 s |
| Počet vrstev na paletě | 6 Stück(e) |
| Počet uživatelů | 3 Benutzer |
| Název barvy | Portobello |
| Dodávané kabely | AC |
| Hmotnost palety | 493 g |
| Maximální počet kopií | 99 Kopien |
| Barevný displej | Ano |
| Spotřeba energie (připraveno) | 4.25 W |
| Přímý tisk | Ne |
| Bezokrajový tisk | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| USB port | Ano |
| PictBridge | Ne |
| Podporované formáty obrázků | JPG CNG FONDY FONDŮ |
| Certifikace | CISPR 32:2012 / EN 55032:2012 třída B CISPR 32:2015 / EN 55032:2015 třída B CISPR 24:2010 / EN 55024:2010 CISPR 35:2016 / EN 55035:2017 FCC CFR 47 Part 15 třída B ICES ICES-003, Issue 6 VCCI-CISPR 32:2016 EN 301 489-1 V.1:2017 EN 301 489-17 V3.1:2017 |
| Přibalený software | Software Printer |
| Typ ovládání | Dotek |
| Funkce automatického přizpůsobení velikosti | Ano |
| Autoredukce | Ne |
| Technologie skenování | CIS |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 120 Seiten |
| Kapacita přiložené náplně (CMY) | 75 Seiten |
| Rozlišení tisku (černá) | 1200 x 1200 DPI |
| Duplexní skenování | Ne |
| Náhradní cartridge | HP 308 originální tisková patrona v černé (cca na stránky dosah) 7FP21UE; HP 308 originální tisková patrona: Azurová/purpurová/žlutá 7FP20UE (dosah cca 120 stránek); HP HP 308e EvoMore originální tisková patrona (dosah cca 320 stránek) 7FP22UE |
| HP Instant Ink | Ano |
| HP segment | Dům |
| Velikosti obálek | DL |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4 A5 A6 |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Velikosti C dle ISO (C0...C9) | C6 |
| Oboustranné kopírování | Ne |
| Celková výstupní kapacita | 25 Blätter |
| Automatický podavač dokumentů (ADF) | Ano |
| Typy médií v zásobníku papíru | Lesklý papír Matový papír Fotopapír Normální papír Recyklovaný papír Silný papír |
| Osvědčení o udržitelnosti | Post-Consumer Recycled Plastic |
| Rychlost tisku (ISO/IEC 24734), černá barva | 10 Seiten pro Minute |
| Rychlost tisku (ISO/IEC 24734), barevně | 7 Seiten pro Minute |
| Počet tiskových náplní | 2 |
| Rychlost tisku (barevně, koncept, A4) | 17 Seiten pro Minute |
| Počet kartonů na vrstvu | 10 Stück(e) |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 1.9 W |
| Typ skeneru | Ploché skenery & ADF |
| Úrovně odstínu šedi | 256 |
| Maximální skenovací oblast | 216 x 297 mm |
| Vnitřní paměť | 256 MB |
| Doporučené vytížení | 100 - 400 Seiten pro Monat |
| Maximální výstupní kapacita | 25 Blätter |
| Maximální rozlišení kopie | 300 x 300 DPI |
| Ovladače skeneru | TWAIN |
| Cartridge součástí | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| Maximální kapacita vstupní jednotky | 100 Blätter |
| Rozlišení optického skenování | 1200 x 1200 DPI |
| Počet na paletě | 60 Stück(e) |
| Hmotnost včetně balení | 8.33 kg |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Doporučené systémové požadavky | Microsoft Windows 11, 10: 32 bit nebo 64 bit, 2 GB available hard disk, Internet connection, Microsoft Microsoft Internet Explorer nebo Edge. |
| Oboustranné funkce | Tisk |
| Vstupní barevná hloubka | 24 Bit |
| Podporované formáty dokumentů | |
| Vlastní šířka média | 76,2 - 216 mm |
| Vlastní délka média | 127 - 304,8 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 12.0 Monterey |
| Maximální zatížení měsíčně | 1000 Seiten pro Monat |
| Multitasking All-in-One | Ano |
| Barevné rozlišení | 4800 x 1200 DPI |
| Kapacita automatického podavače | 35 Blätter |
| Rychlost tisku (černá, koncept, A4) | 20 Seiten pro Minute |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vestavěný displej | Ano |
| Velikosti fotopapíru | 10 x 15 cm |
| Oboustranné tiskové režimy | Auto |





















