Epson EcoTank ET-16605 multifunkční tiskárna inkoustová barevná A3+ tiskárna, skener, kopírka, fax Tintentank systém, USB, Wi-Fi
Kód: C3381419
Výrobce: Epson
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 37 022,- Kč s DPH
Popis
S jedinou sadou inkoustu můžete tisknout až 7.500 černobílých a 6.000 barevných stránek.
Rychlý, šetří čas
Rychlost tisku až 25 stran za minutu
Multifunkční tiskárna DIN-A3+ s dotykovou obrazovkou, automatickým podavačem dokumentů a faxem
Kvalitní tisk, kopírování, skenování a faxování v jednom zařízení, plus velké přihrádky na papír, abyste ušetřili čas
Více možností připojení pro jednoduché tisk
USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet a bezplatné aplikace pro mobilní tisk
Jedna sada náhradních inkoustů tiskne až 7.500 černobílých a 6.000 barevných stránek
Jednoduše přidejte papír a tiskněte s minimálním úsilím!
Bod 1 mezi inkoustovými tiskárnami na celém světě
100 milionů prodaných tiskáren Econádrž na celém světě
Systém inkoustového tanku pro doplňování lahví
Systém mifláků z nádrže EcoTank s klíčovým uzávěrem zajišťuje, že nedojde k žádnému znečištění
Tento text byl přeložen strojově.
Součástí dodávky od výrobce není kabel k tiskárně!
Prosím objednejte hned ke zboží!
Vybavení
- Inkoustová tiskárna doma a v kanceláři
4800 x 2400 dpi
Tiskařské barvy: Černá, azurová, purpurová, žlutá
A3 32 stran za minutu
Barevné faxy v barevném barvě
Epson Connect, Epson iPrint, Epson Epson Email Print, Epson Remote Print, Apple AirPrint
Přímý tisk
USB připojení Wi-Fi Ethernet/LAN
20,7 kg
Rozsah dodávky
- 1 sada inkoustů (1 x 127 ml BK, 3 x 70 ml CMY)
- Základní přístroj
- Napájecí kabel
- Návod pro rychlé spuštění
- .
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 515 x 350 x 500 mm |
| CD/DVD tisk | Ne |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 500 mm |
| Vnější výška | 350 mm |
| Vnější šířka | 515 mm |
| Přímý tisk | Ne |
| Typ/rozlišení displeje | Dotykový barevný displej s úhlopříčkou 10.9 cm |
| Duplex unit | Ano |
| Fax funkce | Ano |
| Vlastnosti | tiskárna, skener, kopírka, fax |
| Rozlišení skenování | 1200 x 2400 dpi |
| Počet vstupů papíru | 3 |
| Vhodné pro (tiskárnu) | tisk textů/dokumentů · tisk textů/dokumentů (černobílý) |
| Bezpečnostní pokyny / EUH | EUH 208: Obsahuje (název senzibilizující látky). Může způsobit alergické reakce · EUH 210: Bezpečnostní list je k dispozici na vyžádání |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB · USB Host · Wi-Fi |
| Verze (tiskárna) | barevná |
| pro max. formát papíru | A3+ |
| Vlastnosti tiskárny | funkce Airprint · oboustranný tisk · barevný displej · dotykový displej · uzavřený zásobník na papír · přímý tisk přes Wi-Fi · podpora Wi-Fi · systém inkoustového zásobníku |
| Rozlišení tisku | 4800 x 2400 dpi |
| Rychlost tisku (černá) | 32 str./min (bw) · 22 str./min (Color) |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.2 W |
| Technologie tisku | inkoustová |
| Rychlost tisku (barva) | 12 S./min (ISO) |
| Rychlost tisku (černá) | 25 S./min (ISO) |
| Integrovaná paměť | 6 MB |
| Kapacita (papír) | Standardní list 550 |
| Vhodný spotřební materiál | Inkoustová lahev |
| Napájení | 220 - 240 V |
| Jeden zásobník | Ano |
| Hmotnost | 20.7 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | multifunkční tiskárna |
| Tisk | Barevný tisk |
| Skenování | Barevné skenování |
| Faxování | Barevné faxy |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Rychlost černobílého tisku (ISO/IEC 24734) | 25 ipm |
| Rychlost barevného tisku (ISO/IEC 24734) | 12 ipm |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Mobilní tiskové technologie | Epson Connect iPrint Epson Email Print Epson Remote Print Apple AirPrint |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 8.5 s |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 5.5 s |
| Dodávané kabely | AC |
| Rychlost faxového přenosu dat | 3 Sekunde/Seite |
| Automatické znovuvytočení | Ano |
| Paměť faxu | 550 Seiten |
| Barevný displej | Ano |
| Spotřeba energie (připraveno) | 8.9 W |
| Přímý tisk | Ano |
| Bezokrajový tisk | Ano |
| USB port | Ano |
| Podporované formáty obrázků | BMP JPEG TIFF CNG |
| Typ ovládání | Dotek |
| Rychlé vytáčení | Ano |
| Technologie skenování | CIS |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 4500 Seiten |
| Kapacita přiložené náplně (CMY) | 2800 Seiten |
| Režim opravy chyb (ECM) | Ano |
| Přeposílání faxů | Ano |
| Duplexní skenování | Ano |
| Průměrná spotřeba energie při kopírování | 19 W |
| Rychlost oboustraného tisku (černá, normální kvalita, A4) | 16 Seiten pro Minute |
| Rychlost oboustraného tisku (barevně, normální kvalita, A4) | 9 Seiten pro Minute |
| Skenování na | Vč. Cloudu |
| Velikosti obálek | 10 DL |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A3 A3+ A4 A5 A6 |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B6 |
| Režim oboustranného kopírování | Auto |
| Režim oboustranného skenování | Auto |
| Oboustranné kopírování | Ano |
| Oboustranné faxování | Ano |
| Celková výstupní kapacita | 125 Blätter |
| Automatický podavač dokumentů (ADF) | Ano |
| Vstupní kapacita zásobníku na papír 1 | 250 Blätter |
| Vstupní kapacita zásobníku na papír 2 | 250 Blätter |
| Typy médií v zásobníku papíru | Dopisní obálky Normální papír |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 64 - 300 g/m² |
| Rychlost tisku (ISO/IEC 24734), černá barva | 25 Seiten pro Minute |
| Rychlost modemu | 33.6 Kbit/s |
| Šifrování/zabezpečení | 64 bit WEP 128 bit WEP WPA-PSK WPA-TKIP |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 0.8 W |
| Typ skeneru | Ploché skenery & ADF |
| Rychlost skenování (barevně) | 9 Seiten pro Minute |
| Typická spotřeba elektřiny (TEC) Energy Star | 0.13 kWh/Woche |
| Cartridge součástí | Ano |
| Rozlišení optického skenování | 1200 x 2400 DPI |
| Oboustranná rychlost skenování (barevně) | 6 Seiten pro Minute |
| Oboustranné funkce | Kopírování Tisk Skenování |
| Rychlost skenování (černá) | 26 Seiten pro Minute |
| Rychlost oboustranného skenování (černá) | 11.5 Seiten pro Minute |
| Podporované formáty dokumentů | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 10 x 64 Windows 7 Windows 7 x 64 Windows 8 Windows 8 x 64 Windows 8.1 Windows 8.1 x 64 Windows Vista Windows Vista x 64 Windows XP Professional x64 Windows XP |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard; |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2008 R2 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2016 Windows Server 2003 R2 Windows Server 2003 |
| Kapacita automatického podavače | 50 Blätter |
| Displej | LCD |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vestavěný displej | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy | Auto |







