Epson EcoTank ET-5855 multifunkční tiskárna inkoustová barevná A4 tiskárna, skener, kopírka, fax Tintentank systém, USB, Wi-Fi
Kód: C3381421
Výrobce: Epson
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 40 770,- Kč s DPH
Popis
S jedinou sadou inkoustu můžete tisknout až 7.500 černobílých a 6.000 barevných stránek.
Rychlý, šetří čas
Rychlost tisku až 25 stran za minutu
Multifunkční tiskárna s fax, dotykovou obrazovkou a automatickým podavačem dokumentů
Vysoce kvalitní tisk, kopírování a skenování v jednom zařízení a velké přihrádky na papír, které vám šetří čas
Více možností připojení pro jednoduché tisk
USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet a bezplatné aplikace pro mobilní tisk
Jedna sada náhradních inkoustů tiskne až 7.500 černobílých a 6.000 barevných stránek
Jednoduše přidejte papír a tiskněte s minimálním úsilím!
Bod 1 mezi inkoustovými tiskárnami na celém světě
100 milionů prodaných tiskáren Econádrž na celém světě
Systém inkoustového tanku pro doplňování lahví
Systém mifláků z nádrže EcoTank s klíčovým uzávěrem zajišťuje, že nedojde k žádnému znečištění
Tento text byl přeložen strojově.
Součástí dodávky od výrobce není kabel k tiskárně!
Prosím objednejte hned ke zboží!
Vybavení
- Inkoustová tiskárna doma a v kanceláři
4800 x 2400 dpi
Tiskařské barvy: Černá, azurová, žlutá, purpurová
A4 25 stran za minutu
Barevné faxy v barevném barvě
Epson Connect, Epson iPrint, Epson Epson Email Print, Epson Remote Print, Apple AirPrint
Přímý tisk
USB připojení Wi-Fi Ethernet/LAN
17,8 kg
Rozsah dodávky
- 1 sada inkoustů (1 x 127 ml BK, 3 x 70 ml CMY)
- Základní přístroj
- Napájecí kabel
- Návod pro rychlé spuštění
- Uživatelská příručka
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 425 x 350 x 500 mm |
| CD/DVD tisk | Ne |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 500 mm |
| Vnější výška | 350 mm |
| Vnější šířka | 425 mm |
| Přímý tisk | Ne |
| Typ/rozlišení displeje | Dotykový barevný displej s úhlopříčkou 10.9 cm |
| Duplex unit | Ano |
| Fax funkce | Ano |
| Vlastnosti | tiskárna, skener, kopírka, fax |
| Rozlišení skenování | 1200 x 2400 dpi |
| Počet vstupů papíru | 3 |
| Vhodné pro (tiskárnu) | tisk textů/dokumentů · tisk textů/dokumentů (černobílý) |
| Bezpečnostní pokyny / EUH | EUH 208: Obsahuje (název senzibilizující látky). Může způsobit alergické reakce · EUH 210: Bezpečnostní list je k dispozici na vyžádání |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB · Wi-Fi 802.11 b/g/n/a/ac |
| Verze (tiskárna) | barevná |
| pro max. formát papíru | A4 |
| Vlastnosti tiskárny | funkce Airprint · oboustranný tisk · barevný displej · dotykový displej · uzavřený zásobník na papír · přímý tisk přes Wi-Fi · podpora Wi-Fi · systém inkoustového zásobníku |
| Rozlišení tisku | 4800 x 1200 dpi |
| Rychlost tisku (černá) | 32 str./min (Color) · 32 str./min (bw) |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.2 W |
| Technologie tisku | inkoustová |
| Rychlost tisku (barva) | 25 S./min (ISO) |
| Rychlost tisku (černá) | 25 S./min (ISO) |
| Integrovaná paměť | 6 MB |
| Kapacita (papír) | Standardní list 550 |
| Vhodný spotřební materiál | Inkoustová lahev |
| Napájení | 220 - 240 V |
| Jeden zásobník | Ano |
| Hmotnost | 17.8 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | multifunkční tiskárna |
| Tisk | Barevný tisk |
| Skenování | Barevné skenování |
| Faxování | Barevné faxy |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Mobilní tiskové technologie | Epson Connect iPrint Epson Email Print Epson Remote Print Apple AirPrint |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 6 s |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 5.5 s |
| Spotřeba energie (průměrný provoz) | 19 W |
| Dodávané kabely | AC |
| Rychlost faxového přenosu dat | 3 Sekunde/Seite |
| Automatické znovuvytočení | Ano |
| Paměť faxu | 180 Seiten |
| Barevný displej | Ano |
| Spotřeba energie (připraveno) | 9.7 W |
| Přímý tisk | Ano |
| USB port | Ano |
| Podporované formáty obrázků | BMP JPEG TIFF CNG |
| Typ ovládání | Dotek |
| Rychlé vytáčení | Ano |
| Technologie skenování | CIS |
| Režim opravy chyb (ECM) | Ano |
| Přeposílání faxů | Ano |
| Duplexní skenování | Ano |
| Průměrná spotřeba energie při kopírování | 19 W |
| Rychlost oboustraného tisku (černá, normální kvalita, A4) | 21 Seiten pro Minute |
| Rychlost oboustraného tisku (barevně, normální kvalita, A4) | 21 Seiten pro Minute |
| Skenování na | Vč. Cloudu |
| Velikosti obálek | 10 C4 C6 DL |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4 A5 A6 |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 B6 |
| Typ zásobníku na inkoust | Ano |
| Režim oboustranného kopírování | Auto |
| Režim oboustranného skenování | Auto |
| Písma tiskárny | PCL Poštovní skript |
| Oboustranné kopírování | Ano |
| Oboustranné faxování | Ano |
| Celková výstupní kapacita | 125 Blätter |
| Automatický podavač dokumentů (ADF) | Ano |
| Vstupní kapacita zásobníku na papír 1 | 250 Blätter |
| Vstupní kapacita zásobníku na papír 2 | 250 Blätter |
| Typy médií v zásobníku papíru | Dopisní obálky Normální papír |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 64 - 300 g/m² |
| Jazyk popisu stránky | PCL 3 PCL 5c PCL 6 PDF 1.7 PostScript 3 |
| Rychlost modemu | 33.6 Kbit/s |
| Šifrování/zabezpečení | 64 bit WEP 128 bit WEP WPA-PSK WPA-TKIP |
| Počet tiskových náplní | 4 |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 0.8 W |
| Protokoly pro management | SNMP, HTTP, DHCP, BOOTP, APIPA, DDNS, MDNS, SNTP, SLP, WSD, LTD, Ping |
| Typ skeneru | Ploché skenery & ADF |
| Typická spotřeba elektřiny (TEC) Energy Star | 0.14 kWh/Woche |
| Cartridge součástí | Ano |
| Maximální kapacita vstupní jednotky | 550 Blätter |
| Rozlišení optického skenování | 2400 x 1200 DPI |
| Oboustranné funkce | Kopírování Tisk Skenování |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Legal Dopis |
| Podporované formáty dokumentů | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 10 x 64 Windows 7 Windows 7 x 64 Windows 8 Windows 8 x 64 Windows 8.1 Windows 8.1 x 64 Windows Vista Windows Vista x 64 Windows XP Professional x64 Windows XP |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.6 Snow Leopard; Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2008 R2 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2016 Windows Server 2003 R2 Windows Server 2003 |
| Kapacita automatického podavače | 50 Blätter |
| Displej | LCD |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vestavěný displej | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy | Auto |







