Canon Maxify GX 6150 multifunkční tiskárna inkoustová barevná A4 tiskárna, skener, kopírka duplexní, USB, Wi-Fi, LAN
Kód: C3405944
Výrobce: Canon
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 13 939,- Kč s DPH
Popis
Tato spolehlivá tiskárna MegaStank s velkými doplnitelnými zásobníky inkoustu pro vysoký tlak má ve srovnání s 10 špičovými laserovými a inkoustovými tiskárnami až o 90 % nižší provozní náklady.
Nízké náklady
S těmito velikými stranami zůstávají náklady nízké: Až 14.000 stran se sadou barevných inkoustových lahví nebo 6.000 stran s černou lahví.
Trvalé dokumenty – v Eiltempu
Vynikající obchodní dokumenty se silnými barvami a ostrými detaily - dokonce i u jemných prvků, jako jsou čárové kódy a QR kódy - podle termínů tisk: 24/15,5 ISOSNEN/ min. (SW/barva). Jednoduché řízení dokumentačních toků díky obchodním funkcím.
Kompaktní, ale výkonný
Díky 50-listému ADF, nastavitelné dotykové obrazovce s úhlopříčkou 6,9 cm a zásobník papíru s výsečkou až 350 listů není žádný problém. Různá tlaková média - dokonce napínač na délku až 1,2 m - lze zpracovávat.
Maximální účinnost
Energeticky úsporný Inkjet tisk, který využívá inertické inkoustové lahve, a funkce pro rychlé skenování do síťových pořadač, e-mailových adres nebo USB flash disků. Uživatelem vyměnitelná kazeta s údržbou snižuje dobu výpadku.
Univerzální připojení
Pro tisk, kopírování a skenování i pro cloudovou konektivitu je k dispozici App Canon PRINT. Kompatibilita s Apple AirPrint (iOS) a Mopria® (Android). S podporou Wi-Fi sítě a sítě Dual Band.
Tento text byl přeložen strojově.
Součástí dodávky od výrobce není kabel k tiskárně!
Prosím objednejte hned ke zboží!
Vybavení
- Business Inkjet barevný tisk 600 x 1200 dpi
Apple AirPrint, Canon iEasy-PhotoPrint Service, Mopria Print Service
Vysoké rychlosti tisku
Vlastnosti
- Funkce: Tisk, kopírování, skenování s ADF a WLAN/LAN
Barevný dotykový LCD displej s úhlopříčkou 6,9 cm
Možnosti připojení: USB, WLAN (2,4 GHz a 5 GHz), Ethernet
Tlaková síla (standardní): 6000 (černá) nebo 14000 (barva)
Vysoké rychlosti tisku: Černobílé: 10 24,0 ISO stran za minutu, barva: 15.5 ISO stran za minutu
Tlakový výkon (úsporný režim): 9000 (černý) nebo 21000 (barva)
ADF: 50-listá ADF
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 399 x 254 x 410 mm |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 410 mm |
| Vnější výška | 254 mm |
| Vnější šířka | 399 mm |
| Typ/rozlišení displeje | LCD displej s vysokým rozlišením |
| Duplex unit | Ano |
| Vlastnosti | tiskárna, skener, kopírka |
| Rozlišení skenování | 1200 x 1200 dpi |
| Počet vstupů papíru | 2 |
| Kapacita zásobníku na papír (Víceúčelový podavač) | 100 listů |
| Kapacita (papíry) (1 přihrádka) | 250 listů |
| Podporované operační systémy | Android · Chrome OS · iOS · iPadOS · Linux · macOS · Windows |
| Vhodné pro (tiskárnu) | tisk textů/dokumentů · tisk textů/dokumentů (černobílý) · kvalitní tisk fotografií |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB · Wi-Fi |
| Verze (tiskárna) | barevná |
| pro max. formát papíru | A4 |
| Vlastnosti tiskárny | funkce Airprint · oboustranný tisk · podpora Wi-Fi · barevný displej · dotykový displej · tisk bez okrajů · připojení k síti |
| Rozlišení tisku | 600 x 1200 dpi |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.05 W |
| Technologie tisku | inkoustová |
| Rychlost tisku (barva) | 15 str./min |
| Rychlost tisku (černá) | 24 str./min |
| Kapacita (papír) | 350 listů |
| Vhodný spotřební materiál | GI-56 BK GI-56 C. GI-56 M GI-56 Y |
| Skenovaná šířka (max.) | 216 x 356 mm |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Hmotnost | 11.6 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | multifunkční tiskárna |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Tisk | Barevný tisk |
| Skenování | Barevné skenování |
| Faxování | Ne |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Rychlost černobílého tisku (ISO/IEC 24734) | 24 ipm |
| Rychlost barevného tisku (ISO/IEC 24734) | 15.5 ipm |
| Funkce kopírování ID karet | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint Papír Canon iEasy Mopria Print Service |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 7 s |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 5.5 s |
| Dodávané kabely | AC |
| Maximální počet kopií | 99 Kopien |
| Barevný displej | Ano |
| Přímý tisk | Ano |
| USB port | Ano |
| Výstupní bitová hloubka (odstíny šedi) | 8 Bit |
| USB konektor | USB typ B. |
| Typ ovládání | Dotek |
| Funkce kopírování N do 1 | Ano |
| Technologie skenování | CIS |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 6000 Seiten |
| Kapacita přiložené náplně (CMY) | 14000 Seiten |
| Průměrná spotřeba energie při kopírování | 20 W |
| Velikost fotopapíru | 4x6,5x7,7x10,8x10 |
| Velikosti obálek | A 5 COM-10 DL |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4 A5 A6 |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Funkce N-in-1 copy (N=) | 2 4 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100 Mbit/s |
| Oboustranné kopírování | Ano |
| Automatický podavač dokumentů (ADF) | Ano |
| Vstupní kapacita zásobníku na papír 1 | 100 Blätter |
| Vstupní kapacita zásobníku na papír 2 | 250 Blätter |
| Typy médií v zásobníku papíru | Dopisní obálky Matový papír Fotopapír Normální papír |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 64 - 105 g/m² |
| Šifrování/zabezpečení | WEP WPA-PSK2 |
| Kapacita kazety v ceně (úsporný režim, černá) | 9000 Seiten |
| Kapacita kazety v ceně (úsporný režim, CMY) | 21000 Seiten |
| Typ skeneru | Ploché skenery & ADF |
| Typická spotřeba elektřiny (TEC) Energy Star | 0.157 kWh/Woche |
| Cartridge součástí | Ano |
| Maximální kapacita vstupní jednotky | 350 Blätter |
| Změna velikosti kopií | 25 - 400 % |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Rozlišení optického skenování | 1200 x 1200 DPI |
| Oboustranné funkce | Kopírování Tisk |
| Výstupní barevná hloubka | 8 Bit |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Legal Dopis |
| Vlastní šířka média | 89 - 216 mm |
| Vlastní délka média | 127 - 1200 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 7 Windows 8.1 |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2008 R2 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2016 Windows Server 2019 |
| Maximální zatížení měsíčně | 45000 Seiten pro Monat |
| Kapacita automatického podavače | 50 Blätter |
| Displej | LCD |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vestavěný displej | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy | Auto |











