Brother DCP-T 580 DW multifunkční tiskárna inkoustová barevná A4 tiskárna, skener, kopírka
Kód: C3436253
Výrobce: Brother
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 935,- Kč s DPH
Popis
Plnění a tisk - kompaktní bezdrátová tiskárna inkoustu 3 v 1.
Větší tisk s nižší spotřebou - díky velkým inkoustovým lahvím s vysokým dosahem a snadno plnitelných inkoustových zásobníků, které snižují náklady na barevný tisk.
Ať už v domácí kanceláři, v obývacím pokoji nebo při práci v kuchyni, užijte si snadné připojení a rychlý, bezstarostný tisk.
Kompaktní tiskárna DCP-T580DW 3 v 1 tiskne s pomocí velkých inkoustových lahví déle, což snižuje náklady na jednu stranu barvy. Nádrže můžete naplnit během několika sekund, aniž byste museli držet lahve, což was usnadňuje a je čisté. Inovativní systém Key-Lock-bottle zajistí, že vás vždy doplní ta správná barva.
Zjednodušte každodenní život s účinnou správou papíru. Snadno přístupná kazeta s 150 listy chrání papír během tisku. Ušetřete čas automatickým oboustranný tisk. Naskenované dokumenty lze zcela jednoduše odeslat do počítače nebo mobilního zařízení.
Brother Mobile Connect aplikace App nebo řada možností, včetně 5 GHz Wi-Fi a USB
Nastavte si zařízení a tiskněte si je z cest pomocí Brother Mobile Connect. Spravujte všechny tiskárny Brother pohodlně ze svého smartphonu. Zkontrolujte stav inkoustu, objednávejte a ušetříte za originální spotřební materiály Brother, přistupujte k naskenovaným dokumentům a upravte si své často používané funkce individuálně.
Tento text byl přeložen strojově.
Součástí dodávky od výrobce není kabel k tiskárně!
Prosím objednejte hned ke zboží!
Vybavení
- Inkoustová tiskárna doma a v kanceláři
1200 x 6000 dpi
Tiskařské barvy: Černá, azurová, purpurová, žlutá
A4
Barevné kopírování
Apple AirPrint, Brother Mobile Brother Connect, Mopria Print Service
USB připojení Wi-Fi
Kapacita paměti: 128 MB
6,5 kg
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 390 x 149 x 343 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 343 mm |
| Vnější výška | 149 mm |
| Vnější šířka | 390 mm |
| Duplex unit | Ano |
| Vlastnosti | tiskárna, skener, kopírka |
| Počet vstupů papíru | 1 |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 1 x |
| Vhodné pro (tiskárnu) | tisk textů/dokumentů (černobílý) · tisk textů/dokumentů · kvalitní tisk fotografií |
| pro max. formát papíru | A4 |
| Vlastnosti tiskárny | přímý tisk z USB · podpora Wi-Fi |
| Rozlišení tisku | 1200 x 6000 dpi |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.15 W |
| Technologie tisku | inkoustová |
| Rychlost tisku (barva) | 7 str./min |
| Rychlost tisku (černá) | 16 str./min |
| Kapacita (papír) | 150 listů |
| Napájení | 220 - 240 V |
| Bezpečnost | 64 bit WEP · 128 bit WEP · WPA-AES · WPA-PSK · WPA-TKIP · WPA2-AES · WPA2-PSK · WPA2-TKIP · SADA WPA3 SAE |
| Hmotnost | 6.5 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | multifunkční tiskárna |
| Tisk vodoznaku | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Tisk | Barevný tisk |
| Skenování | Barevné skenování |
| Faxování | Ne |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Rychlost černobílého tisku (ISO/IEC 24734) | 16 ipm |
| Rychlost barevného tisku (ISO/IEC 24734) | 9 ipm |
| Funkce kopírování ID karet | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint Brother Mobile Connect Mopria Print Service |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 80 % |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 9.6 s |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 6.2 s |
| Dodávané kabely | AC |
| Maximální počet kopií | 99 Kopien |
| Spotřeba energie (připraveno) | 2.5 W |
| Tisk více stránek na jeden list papíru | 16 |
| Bezokrajový tisk | Ano |
| Objem balení | 50349498 cm³ |
| USB port | Ano |
| Podporované formáty obrázků | JPEG TIFF |
| Výstupní bitová hloubka (odstíny šedi) | 8 Bit |
| Funkce kopírování N do 1 | Ano |
| Funkce tisku brožur | Ano |
| Funkce tisku plakátů | Ano |
| Funkce tisku N do 1 | Ano |
| Technologie skenování | CIS |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 7500 Seiten |
| Kapacita přiložené náplně (CMY) | 5000 Seiten |
| Průměrná spotřeba energie při kopírování | 16 W |
| Skenování na | E-mail Soubor Ilustrace |
| Velikosti obálek | A 5 COM-10 Montáž |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4 A5 A6 |
| Funkce N-in-1 copy (N=) | 2 |
| Barevná hloubka černobílého vstupu | 10 Bit |
| Hmotnost pěnového polystyrenového (EPS) balení | 0 g |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 56 dB |
| Celková výstupní kapacita | 50 Blätter |
| Ruční podavač | Ano |
| Typy médií v zásobníku papíru | Dopisní obálky Lesklý papír Fotopapír Normální papír Recyklovaný papír |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 64 - 300 g/m² |
| Počet tiskových náplní | 4 |
| Hmotnost plastového obalu | 0 g |
| Hmotnost kovového obalu | 0 g |
| Hmotnost dřevěného obalu | 0 g |
| Hmotnost papírového obalu | 1.4 kg |
| Uchovávání náhradních dílů | 5 Jahr(e) |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 0.6 W |
| Rychlost první kopie (černá, normální) | 13 s |
| Rychlost první kopie (barevně, normální) | 28.5 s |
| Vnitřní paměť | 128 MB |
| Maximální rozlišení kopie | 1200 x 1800 DPI |
| Ovladače skeneru | TWAIN WIA |
| Cartridge součástí | Ano |
| Změna velikosti kopií | 25 - 400 % |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80 % |
| Rozlišení optického skenování | 1200 x 2400 DPI |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hmotnost včetně balení | 7.9 kg |
| Oboustranné funkce | Tisk |
| Vstupní barevná hloubka | 30 Bit |
| Výstupní barevná hloubka | 24 Bit |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Folio Kartotéční lístek Legal Dopis |
| Podporované formáty dokumentů | |
| Podporované síťové protokoly (IPv4) | ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA (AUTO IP), WINS/NetBIOS name resolution, DNS Resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, Custom Raw Port / Port9100, IPP, SNMPv1/v2c, TFTP server, ICMP, webové služby (Print/Scan), SNTP klient, HTTP server |
| Podporované síťové protokoly (IPv6) | NDP, RA, mDNS,LLMNR Responder, DNS Resolver, LPR/LPD, Custom Raw Port / Port9100, IPP, SNMPv1/v2c, TFTP server, Web Services (Print/Scan), SNTP klient, ICMPv6, HTTP server |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Maximální zatížení měsíčně | 1000 Seiten pro Monat |
| Displej | LCD |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vestavěný displej | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy | Auto |
| Wi-Fi Direct | Ano |





