Brother DCP-J1460DW multifunkční tiskárna inkoustová barevná A4
Kód: C3476097
Výrobce: Brother
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 934,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Součástí dodávky od výrobce není kabel k tiskárně!
Prosím objednejte hned ke zboží!
Vybavení
- Inkoustová tiskárna doma a v kanceláři
1200 x 6000 dpi
Tiskařské barvy: Černá, azurová, purpurová, žlutá
A4 16 stran za minutu
Barevné kopírování
Apple AirPrint, Brother Mobile Brother Connect, Mopria Print Service
USB připojení Wi-Fi
Kapacita paměti: 256 MB
7,6 kg
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 390 x 182.5 x 343 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 343 mm |
| Vnější výška | 182.5 mm |
| Vnější šířka | 390 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 2.7 palec |
| Duplex unit | Ano |
| Počet vstupů papíru | 1 |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 1 x |
| pro max. formát papíru | A4 |
| Rozlišení tisku | 1200 x 6000 dpi |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.15 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.6 W |
| Technologie tisku | inkoustová |
| Rychlost tisku (barva) | 15.5 str./min |
| Rychlost tisku (černá) | 16 str./min |
| Kapacita (papír) | 150 listů |
| Napájení | 220 - 240 V |
| Operační paměť RAM | 256 MB |
| Bezpečnost | 64 bit WEP · 128 bit WEP · WPA-AES · WPA-PSK · WPA-TKIP · WPA2-AES · WPA2-PSK · WPA2-TKIP · SADA WPA3 SAE · WPS |
| Hmotnost | 7.6 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | multifunkční tiskárna |
| Tisk vodoznaku | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Tisk | Barevný tisk |
| Skenování | Barevné skenování |
| Faxování | Ne |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Rychlost černobílého tisku (ISO/IEC 24734) | 16 ipm |
| Rychlost barevného tisku (ISO/IEC 24734) | 15.5 ipm |
| Funkce kopírování ID karet | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint Brother Mobile Connect Mopria Print Service |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 80 % |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 9.6 s |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 6.2 s |
| Dodávané kabely | AC |
| Maximální počet kopií | 99 Kopien |
| Barevný displej | Ano |
| Spotřeba energie (připraveno) | 2.5 W |
| Tisk více stránek na jeden list papíru | 16 |
| Bezokrajový tisk | Ano |
| USB port | Ano |
| Podporované formáty obrázků | JPEG TIFF |
| Výstupní bitová hloubka (odstíny šedi) | 8 Bit |
| Typ ovládání | Dotek |
| Funkce kopírování N do 1 | Ano |
| Funkce tisku brožur | Ano |
| Funkce tisku plakátů | Ano |
| Technologie skenování | CIS |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 200 Seiten |
| Kapacita přiložené náplně (CMY) | 200 Seiten |
| Průměrná spotřeba energie při kopírování | 21 W |
| Skenování na | E-mail Soubor Ilustrace |
| Velikosti obálek | A 5 COM-10 DL Montáž |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4 A5 A6 |
| Funkce N-in-1 copy (N=) | 2 4 |
| Barevná hloubka černobílého vstupu | 10 Bit |
| Oboustranné kopírování | Ano |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 55 dB |
| Celková výstupní kapacita | 50 Blätter |
| Automatický podavač dokumentů (ADF) | Ano |
| Typy médií v zásobníku papíru | Dopisní obálky Lesklý papír Fotopapír Normální papír Recyklovaný papír |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 64 - 220 g/m² |
| Rozlišení optického snímání (ADF) | 1200 x 600 DPI |
| Počet tiskových náplní | 4 |
| Uchovávání náhradních dílů | 5 Jahr(e) |
| Typ skeneru | ADF skener |
| Rychlost první kopie (černá, normální) | 13 s |
| Rychlost první kopie (barevně, normální) | 14 s |
| Maximální rozlišení kopie | 1200 x 1800 DPI |
| Ovladače skeneru | TWAIN WIA |
| Cartridge součástí | Ano |
| Změna velikosti kopií | 25 - 400 % |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80 % |
| Rozlišení optického skenování | 1200 x 2400 DPI |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 40 °C |
| Zabezpečený tisk | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 9.1 kg |
| Oboustranné funkce | Tisk |
| Vstupní barevná hloubka | 30 Bit |
| Výstupní barevná hloubka | 24 Bit |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Folio Kartotéční lístek Legal Dopis |
| Podporované formáty dokumentů | |
| Vlastní šířka média | 139,7 - 215,9 mm |
| Vlastní délka média | 210 - 355,6 mm |
| Podporované síťové protokoly (IPv4) | ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA (AUTO IP), WINS/NetBIOS name resolution, DNS Resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, Custom Raw Port / Port9100, IPP, SNMPv1/v2c, TFTP server, ICMP, webové služby (Print/Scan), SNTP klient, HTTP server |
| Podporované síťové protokoly (IPv6) | NDP, RA, mDNS, LLMNR Responder, DNS Resolver, LPR/LPD, Custom Raw Port/Port9100, IPP, SNMPv1/v2c, TFTP server, Web Services (Print/Scan), SNTP klient, ICMPv6, HTTP server |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Maximální zatížení měsíčně | 1000 Seiten pro Monat |
| Kapacita automatického podavače | 20 Blätter |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vestavěný displej | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy | Auto |
| Wi-Fi Direct | Ano |





