Canon PIXMA TS6550i multifunkční tiskárna inkoustová barevná A4
Kód: C3500025
Výrobce: Canon
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 777,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Velmi kvalitní a rychlý bezdrátový tisk pro celou domácnost - nezávisle na zařízení.
Tento text byl přeložen strojově.
Součástí dodávky od výrobce není kabel k tiskárně!
Prosím objednejte hned ke zboží!
Vybavení
- Inkoustová tiskárna doma a v kanceláři
1200 x 1200 dpi
Tiskařské barvy: Černá, azurová, purpurová, žlutá
A4
Barevné kopírování
Canon iEasy-PhotoPrint, Apple AirPrint Service, Mopria Print Service
Přímý tisk
USB připojení Wi-Fi
5,3 kg
Vlastnosti
- 3,6 cm OLED + QR kód displej pro nejjednodušší připojení
Vysoká rychlost tisku a rychlý tisk první strany
Zásobník papíru na 100 listů
Automatický oboustranný tisk
Ostrý textový tlak
Tisk fotografií bez okrajů od 10 x 15 cm do A4
Je kompatibilní s plánem PIXMA Print
Rozsah dodávky
- PIXMA TS6550i
PG-595i Starter, CL-586i Starter (dosah jako standardní velikost)
Napájecí kabel
Stručné pokyny a další dokumentace
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 374 x 168 x 355 mm |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 355 mm |
| Vnější výška | 168 mm |
| Vnější šířka | 374 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 1.42 palec |
| Duplex unit | Ano |
| Fax funkce | Ne |
| Počet vstupů papíru | 1 |
| Podporované operační systémy | Android |
| pro max. formát papíru | A4 |
| Rozlišení tisku | 1200 x 1200 dpi |
| Technologie tisku | inkoustová |
| Rychlost tisku (barva) | 9 S./min (ISO) |
| Rychlost tisku (černá) | 14 S./min (ISO) |
| Kapacita (papír) | 100 listů |
| Skenovaná šířka (max.) | 216 x 297 mm |
| Bezpečnost | WPA2-AES · WPA2-PSK · WPA-AES · SADA WPA3 SAE · WPA-PSK |
| Hmotnost | 5.3 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | multifunkční tiskárna |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 15 - 30 °C |
| Tisk | Barevný tisk |
| Skenování | Barevné skenování |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Funkce kopírování ID karet | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Mobilní tiskové technologie | Papír Canon iEasy Apple AirPrint Mopria Print Service |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 9.5 s |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 7.5 s |
| Dodávané kabely | AC |
| Maximální počet kopií | 99 Kopien |
| Barevný displej | Ne |
| Přímý tisk | Ano |
| Bezokrajový tisk | Ano |
| USB port | Ano |
| Výstupní bitová hloubka (odstíny šedi) | 8 Bit |
| USB konektor | USB typ B. |
| Funkce kopírování N do 1 | Ano |
| Velikost média při tisku bez okrajů | 20 x 25 10 x 15 A4 13 x 18 13 x 13 B5 |
| Velikost fotopapíru | 5x7,4 x 6,7 x 10,8x10 |
| Velikosti obálek | 10 DL |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4 A5 |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Funkce N-in-1 copy (N=) | 2 4 |
| Oboustranné kopírování | Ano |
| Automatický podavač dokumentů (ADF) | Ano |
| Typy médií v zásobníku papíru | Dopisní obálky Fotopapír Papír s vysokým rozlišením Normální papír |
| Počet tiskových náplní | 2 |
| Typ skeneru | Ploché skenery & ADF |
| Cartridge součástí | Ano |
| Změna velikosti kopií | 25 - 400 % |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80 % |
| Rozlišení optického skenování | 1200 x 2400 DPI |
| Oboustranné funkce | Kopírování Tisk |
| Výstupní barevná hloubka | 8 Bit |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Legal Dopis |
| Vlastní šířka média | 89 - 215,9 mm |
| Vlastní délka média | 127 - 297 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 8.1 Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS 12.4 Mac OS X 15.0 Sequoia Mac OS 13.1 Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2012 R2 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2016 Windows Server 2019 Windows Server 2022 |
| Návod k obsluze | Ano |
| Kapacita automatického podavače | 35 Blätter |
| Displej | OLED |
| Vestavěný displej | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy | Auto |















