HP Officejet Pro 8125e All-in-One multifunkční tiskárna inkoustová barevná A4 tiskárna, skener, kopírka
Kód: C3557599
Výrobce: HP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 800,- Kč s DPH
Popis
Vyberte si pro svůj domácí ofice profesionální inkoustové tiskárny z předního světového tiskárny a využijte přitom nejjednodušší aplikaci App. Od poznámek až po prezentace - více úspěchů při práci díky snadnému tisku.
Tiskárna s dynamickou bezpečnostní funkcí
Některé tiskárny HP jsou určeny pouze pro použití s tlakovými patry, které mají nové nebo opakovaně používané čipy nebo elektronické obvody HP. Tyto tiskárny používají dynamická bezpečnostní opatření k zablokování inkoustových kazet s čipem, který nepocházejí z HP HP, nebo elektronického obvodu, který HP nepochází. Pravidelné aktualizace firmwaru udržují účinnost těchto opatření a blokují tiskové kazety, které dříve fungovaly. Opakovaně používané čipy a elektronické obvody HP umožňují HP používat opakovaně používané, opakovaně připravené a naplněné tiskové kazety.
To je tiskárna s HP+. Vyberte si u produktového zařízení HP+, aby bylo možné využívat výhod. HP+ vyžaduje účet, nepřerušované internetové připojení a výlučné použití originálních tiskáren HP HP po celou dobu životnosti tiskárny. HP+ vyžaduje, aby tiskárna použíala internet bez přerušení.
Tento text byl přeložen strojově.
Součástí dodávky od výrobce není kabel k tiskárně!
Prosím objednejte hned ke zboží!
Vybavení
- Barevné inkoustové tiskárny doma i v kanceláři
4800 x 1200 dpi
Tiskařské barvy: Černá, azurová, purpurová, žlutá
A4 20 stran za minutu
Barevné kopírování
Mopria Print Service, Apple AirPrint
Přímý tisk
USB připojení Wi-Fi Ethernet LAN Bluetooth
Kapacita paměti: Vestavěný procesor 512 MB, 1200 MHz
8 kg
Vlastnosti
- Automatický podavač dokumentů; dotykový displej Smart Advance Scan; režim s nízkou hlučností; tisk přes VPN s HP HP+
Tisk, kopírování, skenování
Rychlost tisku až 20 stran za minutu černobíle a 10 stran za minutu barevně
1.200 x 1.200 dpi
Rozsah dodávky
- Směrová zařízení
Flyer s regulačními informacemi
Flyer s bezpečnostními pokyny pro inkoust
HP 924 CY. Setup inkoustová kazeta
HP 924 Setup inkoustová kazeta
HP 924 purpenta Setup inkoustová kazeta
HP OfficeJet pro 8125e All-in-One tiskárna HP 924 HP 8-9, jednodočerné Setup inkoustová kazeta
Napájecí kabel
Referenční příručka
| Technické parametry | |
| Bluetooth | Ano |
| Rozměry | (š x v x h) 460 x 233 x 337.5 mm |
| Barva | modrá |
| Rozměr, hloubka | 337.5 mm |
| Vnější výška | 233 mm |
| Vnější šířka | 460 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 2.7 palec |
| Duplex unit | Ano |
| Fax funkce | Ne |
| Vlastnosti | tiskárna, skener, kopírka |
| Rozlišení skenování | 1200 x 1200 dpi |
| Počet vstupů papíru | 1 |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 1 x |
| Síť | Ano |
| Verze (tiskárna) | barevná |
| pro max. formát papíru | A4 |
| Vlastnosti tiskárny | podpora Wi-Fi · funkce Airprint · tisk bez okrajů |
| Rozlišení tisku | 4800 x 1200 dpi |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.11 W |
| Technologie tisku | inkoustová |
| Frekvence procesoru | 1.2 GHz |
| Rychlost tisku (barva) | 10 S./min (ISO) |
| Rychlost tisku (černá) | 20 S./min (ISO) |
| Kapacita (papír) | 225 listů |
| Skenovaná šířka (max.) | 215 x 297 mm |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Takt GPU | 1200 MHz |
| Operační paměť RAM | 512 MB |
| RAM/Max. vybavení | 512 MB |
| Bezpečnost | SSL/TLS · WPA2-Enterprise · EAP-TLS · WPA3 Enterprise · Pracovníci č. WPA3 · PEAP · HTTPS |
| Software je součástí dodávky | Software HP tiskárny |
| Hmotnost | 8 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | multifunkční tiskárna |
| Tisk vodoznaku | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 40 °C |
| Tisk | Barevný tisk |
| Skenování | Barevné skenování |
| Digital sender | Ano |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Počet tiskových hlav | 4 |
| Mobilní tiskové technologie | Mopria Print Service Apple AirPrint |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 4500 m |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 18 s |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 15 s |
| Počet uživatelů | 5 Benutzer |
| Název barvy | Tmavě modrá Surf |
| Dodávané kabely | AC |
| Hmotnost palety | 334 kg |
| Maximální počet kopií | 99 Kopien |
| Barevný displej | Ano |
| Spotřeba energie (připraveno) | 4.07 W |
| Přímý tisk | Ano |
| Bezokrajový tisk | Ano |
| USB port | Ano |
| Podporované formáty obrázků | BMP JPG CNG TIFF |
| Certifikace | CISPR 32:2015 / EN 55032:2015 TŘÍDA B; CISPR 24:2010 / EN 55024:2010; CISPR 35:2016 / EN 55035:2017+A11:2020; EN 61000-3-2:2014 / IEC 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013 / IEC 61000-3:2013; EN 301 489-1 V2.2.3; EN 301 489-17 15 3 V3.2.4 003 2015; ICES I:3 47 7; TŘÍDY B |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; MacOS 11 Big Sur; MacOS 12 Monterey; MacOS 13 Ventura; MacOS 14 Sonoma; MacOS 15 Sequoia; Linux; Chrome OS |
| USB konektor | USB typ A. |
| Typ ovládání | Dotek |
| Funkce automatického přizpůsobení velikosti | Ano |
| Funkce tisku brožur | Ano |
| Funkce tisku N do 1 | Ano |
| Velikost média při tisku bez okrajů | A4 Letter |
| Technologie skenování | CIS |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 255 Seiten |
| Kapacita přiložené náplně (CMY) | 270 Seiten |
| Rozlišení tisku (černá) | 1200 x 1200 DPI |
| Duplexní skenování | Ne |
| HP Security tools (bezpečnostní nástroje) | SSL/TLS (HTTPS); IPP přes TLS; ověřování 802.1x pro Ethernet (PEAP a EAP-TLS); WPA2-Enterprise; WPA3 Enterprise; WPA2-Personal; WPA3 Personal; konfigurace povolenek; ochrana heslem s EWS; deaktivace nepoužitých protokolů a služeb; podepsaný firmware; nastavení administrátora |
| Náhradní cartridge | HP 924 černá originální tisková patrona (cca 500 stránek) 4K0U6NE; HP 924 HP 4Original tisková patrona (cca 400 stránek) 4K0U3NE; HP 924 HP originální tiskové patrona (cca 400 stránek) 4K0U4NE; HP 924 žlutá originální tisková patrona (cca 400 stránek) 4K0U5NE. HP EvoMore pravděpodobně k dispozici od dubna 2024: HP 924e EvoMore černá originální tisková patrona (cca 1.000 stránek) 4K0V0ne; HP 924e EvoMore azurová originální tisková patrona (cca 800 stránek) 4K0U7NE; HP HP 924e EvoMore purpurová originální patrona (cca 800 stránek) 4K0U8NE; HP HP 924e EvoMore 800 žlutá strana. Skutečný dosah se může značně lišit v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobné informace naleznete na https://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| HP Instant Ink | Ano |
| HP segment | Domácí nabídka |
| Skenování na | Software |
| Velikost fotopapíru | 8,5x13" |
| Velikosti obálek | A 5 C6 DL |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4 A5 A6 |
| Velikosti C dle ISO (C0...C9) | A 5 C6 |
| Velikosti B dle JIS (B0...B9) | B5 |
| Oboustranné kopírování | Ano |
| Hladina akustického výkonu (tisk) | 6.6 dB |
| Celková výstupní kapacita | 60 Blätter |
| Automatický podavač dokumentů (ADF) | Ano |
| Typy médií v zásobníku papíru | Normální papír Lesklý papír Fotopapír Recyklovaný papír Matový papír Tenkovrstvý papír |
| Jazyk popisu stránky | PCL 3 GUI |
| Osvědčení o udržitelnosti | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Počet tiskových náplní | 4 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 60 |
| Rychlost tisku (barevně, koncept, A4) | 25 Seiten pro Minute |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 46 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 3 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 3 |
| Celkové uhlíkové emise, fáze bez použití (kg CO2e) | 7 |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 1.02 W |
| Typ skeneru | Plochý skener |
| Úrovně odstínu šedi | 256 |
| Rychlost kopírování (černobílé, normální kvalita, A4) | 25 Kopien pro Minute |
| Hmotnost média víceúčelového zásobníku | 60 - 280 g/m² |
| Kopírovací rychlost (barevně, koncept, A4) | 17 Kopien pro Minute |
| Doporučené vytížení | 0 - 800 Seiten pro Monat |
| Maximální rozlišení kopie | 600 x 600 DPI |
| Rychlost skenování (barevně) | 3.5 Seiten pro Minute |
| Ovladače skeneru | TWAIN |
| Cartridge součástí | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3000 m |
| Elektromagnetická kompatibilita | CISPR 32:2015 / EN 55032:2015 TŘÍDA B; CISPR 24:2010 / EN 55024:2010; CISPR 35:2016 / EN 55035:2017+A11:2020; EN 61000-3-2:2014 / IEC 61000-3-2:2014; EN 61000-3-3:2013 / IEC 61000-3:2013; EN 301 489-1 V2.2.3; EN 301 489-17 15 3 V3.2.4 003 2015; ICES I:3 47 7; TŘÍDY B |
| Změna velikosti kopií | 25 - 400 % |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80 % |
| Rychlost kopírování (černě, koncept, A4) | 25 Kopien pro Minute |
| Rozlišení optického skenování | 1200 x 1200 DPI |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 60 °C |
| Zabezpečený tisk | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 10.2 kg |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Doporučené systémové požadavky | Microsoft Windows 11, 10: 32 bit nebo 64 bit; 2 GB available hard disk; Internet connection; Microsoft Microsoft Internet Explorer nebo Edge |
| Kopírovací rychlost (barevně, normální kvalita, A4) | 17 Kopien pro Minute |
| Oboustranné funkce | Tisk |
| Rychlost skenování (černá) | 8 Seiten pro Minute |
| Vstupní barevná hloubka | 24 Bit |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Karta Hagaki |
| Podporované formáty dokumentů | |
| Vlastní šířka média | 76,2 - 215,9 mm |
| Vlastní délka média | 127 - 355,6 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Maximální zatížení měsíčně | 20000 Seiten pro Monat |
| Multitasking All-in-One | Ano |
| Barevné rozlišení | 4800 x 1200 DPI |
| Kapacita automatického podavače | 35 Blätter |
| Rychlost tisku (černá, koncept, A4) | 29 Seiten pro Minute |
| Displej | CGD |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vestavěný displej | Ano |
| Velikosti fotopapíru | 13x18,10 x 15 cm |
| Oboustranné tiskové režimy | Auto |
| Wi-Fi Direct | Ano |











