Brother Brother MFC-J6760DW - Multifunktionsdruc multifunkční tiskárna inkoustová barevná A3 tiskárna, skener, kopírka, fax
Kód: C3629727
Výrobce: Brother
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 10 442,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Součástí dodávky od výrobce není kabel k tiskárně!
Prosím objednejte hned ke zboží!
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 477 x 305 x 576 mm |
| Rozměr, hloubka | 576 mm |
| Vnější výška | 305 mm |
| Vnější šířka | 477 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 2.7 palec |
| Duplex unit | Ano |
| Vlastnosti | tiskárna, skener, kopírka, fax |
| Počet vstupů papíru | 3 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | Wi-Fi · síťové připojení (pro 3D Printbox) |
| Verze (tiskárna) | barevná |
| pro max. formát papíru | A3 |
| Řada (tiskárny) | MFC-J |
| Rozlišení tisku | 1200 x 4800 dpi |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.03 W |
| Technologie tisku | inkoustová |
| Rychlost tisku (barva) | 30 str./min |
| Rychlost tisku (černá) | 31 str./min |
| Integrovaná paměť | 512 MB |
| Operační paměť RAM | 512 MB |
| Hmotnost | 20.2 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | multifunkční tiskárna |
| Tisk vodoznaku | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Rychlost černobílého tisku (ISO/IEC 24734) | 31 ipm |
| Rychlost barevného tisku (ISO/IEC 24734) | 30 ipm |
| Funkce kopírování ID karet | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 80 % |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 4.6 s |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 4.4 s |
| Maximální počet kopií | 999 Kopien |
| Paměť faxu | 150 Seiten |
| Barevný displej | Ano |
| Přímý tisk | Ano |
| Hmotnost média, automatický podavač dokumentů | 64 - 120 g/m² |
| Bezokrajový tisk | Ano |
| USB port | Ano |
| Funkce kopírování N do 1 | Ano |
| Funkce tisku brožur | Ano |
| Funkce tisku plakátů | Ano |
| Funkce tisku N do 1 | Ano |
| Autoredukce | Ano |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 700 Seiten |
| Kapacita přiložené náplně (CMY) | 450 Seiten |
| Režim opravy chyb (ECM) | Ano |
| Průměrná spotřeba energie při kopírování | 31 W |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 27 W |
| Záruční list | Ano |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 54.5 dB |
| Hladina akustického výkonu (tisk) | 6.89 dB |
| Celková výstupní kapacita | 100 Blätter |
| Ruční podavač | Ano |
| Automatický podavač dokumentů (ADF) | Ano |
| Vstupní kapacita zásobníku na papír 1 | 250 Blätter |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 64 - 220 g/m² |
| Rychlost modemu | 33.6 Kbit/s |
| Rychlost tisku (barevně, normální kvalita, A3) | 13 Seiten pro Minute |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 0.9 W |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A3) | 13 Seiten pro Minute |
| Rychlost kopírování (černobílé, normální kvalita, A4) | 25 Kopien pro Minute |
| Hmotnost média víceúčelového zásobníku | 64 - 220 g/m² |
| Rychlost první kopie (černá, normální) | 5 s |
| Rychlost první kopie (barevně, normální) | 6 s |
| Doporučené vytížení | 250 - 2500 Seiten pro Monat |
| Maximální rozlišení kopie | 1200 x 4800 DPI |
| Typická spotřeba elektřiny (TEC) Energy Star | 0.12 kWh/Woche |
| Cartridge součástí | Ano |
| Změna velikosti kopií | 25 - 400 % |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80 % |
| Rozlišení optického skenování | 1200 x 2400 DPI |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hmotnost včetně balení | 24.8 kg |
| Kopírovací rychlost (barevně, normální kvalita, A4) | 16 Kopien pro Minute |
| Rychlost kopírování (barevně, normální kvalita, A3) | 13 Kopien pro Minute |
| Rychlost kopírování (černá, normální kvalita, A3) | 18 Kopien pro Minute |
| Vlastní šířka média | 105 - 297 mm |
| Vlastní délka média | 148 - 431,8 mm |
| Návod k obsluze | Ano |
| Kapacita automatického podavače | 50 Blätter |
| Vestavěný displej | Ano |






