Kyocera ECOSYS MA 4000 cix multifunkční tiskárna laserová barevná A4 tiskárna, skener, kopírka duplexní, LAN, USB
Kód: C3061049
Výrobce: Kyocera
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 41 327,- Kč s DPH
Popis
Kyocera ECOSYS MA4000cix. Technologie tisku: Laser, tisk: Barevný tisk, maximální rozlišení: 1200 x 1200 dpi, rychlost tisku (barva, normální kvalita, A4/US Letter): 40 stran za minutu. Kopírování: Barevné kopírování, Max. Rozlišení 600 x 600 dpi. Skenování: Barevný sken, optické rozlišení skenování: 600 x 600 dpi. Funkce duplexu: Kopírování, tisk, skenování. Maximální velikost papíru série ISO a: A4. Přímý tisk. Barva: Černá, bílá
Tisk, kopírování nebo skenování - výkonný a uživatelsky přívětivý SYSTÉM ECOSYS MA4000cix zajišťuje efektivní a bezpečnou správu dokumentů. Aby bylo možné systém perfektně integrovat do individuálních pracovních procesů, je vybaven otevřenou softwarovou vývojářskou platformou HyPAS a lze jej prostřednictvím různých aplikací přizpůsobit speciálním požadavkům. Díky energeticky úsporné technologii ECOSYS účinně využívající zdroje je multifunkční tiskárna vybavena také komponenty s dlouhou životností a nízkými náklady.
Tento text byl přeložen strojově.
Součástí dodávky od výrobce není kabel k tiskárně!
Prosím objednejte hned ke zboží!
Vybavení
- Vysoká bezpečnost díky TLS 1.3, „důvěrnému tlaku“ a více
Flexibilní správa papíru s až 5 vstupy papíru
Platforma HyPAS pro škálovatelná řešení a rozšířenou konektivitu
Nízká hlučnost díky funkci „tichý provoz“
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 480 x 575 x 577.5 mm |
| Barva | černá · bílá |
| Rozměr, hloubka | 577.5 mm |
| Vnější výška | 575 mm |
| Vnější šířka | 480 mm |
| Typ/rozlišení displeje | LCD displej |
| Duplex unit | Ano |
| Fax funkce | Ne |
| Vlastnosti | tiskárna, skener, kopírka |
| Rozlišení skenování | 1200 x 1200 dpi |
| Kapacita zásobníku na papír (Víceúčelový podavač) | 100 listů |
| Kapacita (papíry) (1 přihrádka) | 250 listů |
| Síť | Ano |
| Vhodné pro (tiskárnu) | tisk textů/dokumentů · tisk textů/dokumentů (černobílý) |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | RJ45 · čtečka karet · USB 2.0 |
| Verze (tiskárna) | barevná |
| pro max. formát papíru | A4 |
| Vlastnosti tiskárny | funkce Airprint · oboustranný tisk · barevný displej · dotykový displej · připojení k síti |
| Rozlišení tisku | 1200 x 600 dpi |
| Podporované paměťové karty | SD |
| Rychlost kopírování (max.) | 17.5 str./min |
| Technologie tisku | laserová |
| Rychlost tisku (barva) | 40 str./min |
| Rychlost tisku (černá) | 40 str./min |
| Integrovaná paměť | 2 GB |
| Vhodný spotřební materiál | TK-5380K TK-5380C TK-5380M TK-5380Y |
| Hmotnost | 39 kg |
| Kategorie produktu | multifunkční tiskárna |





