Canon i-SENSYS MF754Cdw II EU MFP multifunkční tiskárna laserová barevná A4 tiskárna, skener, kopírka, fax
Kód: C3500051
Výrobce: Canon
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 17 660,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Součástí dodávky od výrobce není kabel k tiskárně!
Prosím objednejte hned ke zboží!
Vybavení
- KVALITNÍ TISK
Toner se vyznačuje širokým barevným spektrem pro kvalitní reprodukci barev a prvotřídní světlé a tmavé tóny - pro mimořádně kvalitní výsledky tisku.
SNADNÁ UŽIVATELSKÁ ZKUŠENOST
Přes intuitivní uživatelské rozhraní lze provádět různé tiskové a skenovací úlohy a pomocí QR kódu se rychle dostanete do příslušných částí online příručky. Nastavení Master, software automaticky stahuje a nainstaluje, šetří spoustu času.
360° BEZPEČNOST
Navigátor Canon Security Settings doporučuje vhodné nastavení bezpečnosti pro ochranu před bezpečnostními mezerami a kybernetickými hrozbami.
LEPŠÍ UDRŽITELNOST
Tonery jsou zabaleny recyklovanými plasty a kartony, což was alreyst pro životní prostředí.
VYŠŠÍ PRODUKTIVITA
Rychlý tisk a skenování zlepšuje spolupráci a zvyšuje produktivitu. Také malé formáty dokumentů jako šeky a potvrzení lze snadno naskenovat.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 425 x 430 x 461 mm |
| Rozměr, hloubka | 461 mm |
| Vnější výška | 430 mm |
| Vnější šířka | 425 mm |
| Duplex unit | Ano |
| Fax funkce | Ano |
| Vlastnosti | tiskárna, skener, kopírka, fax |
| Rozlišení skenování | 600 x 600 dpi |
| Kapacita (papíry) (1 přihrádka) | 250 listů |
| Kapacita zásobníku papíru | 50 listů |
| Kapacita zásobníku na papír (Přihrádka 3) | 50 listů |
| Vhodné pro (tiskárnu) | tisk textů/dokumentů · tisk textů/dokumentů (černobílý) |
| Verze (tiskárna) | barevná |
| pro max. formát papíru | A4 |
| Vlastnosti tiskárny | oboustranný tisk · podpora Wi-Fi · barevný displej |
| Rozlišení tisku | 1200 x 1200 dpi |
| Technologie tisku | laserová |
| Rychlost tisku (barva) | 33 str./min |
| Rychlost tisku (černá) | 33 str./min |
| Kapacita (papír) | 850 |
| Skenovaná šířka (max.) | 216 mm |
| Hmotnost | 23.6 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | multifunkční tiskárna |















