Brother HL-L5210DN tiskárna laserová černobílá A4 48 str./min 1200 x 1200 dpi duplexní, LAN, USB
Kód: C3346604
Výrobce: Brother
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 7 622,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Bezproblémový, rychlý a kvalitní oboustranný tisk, na který se můžete spolehnout. Díky skvělé kvalitě zpracování ve spojení s volitelným papírovým kazet a výkonným tónováním je HL-L5210DN dokonalým zařízením pro pracovní skupinu.
LCD displej 1 x 16 znaků
Zásobník na papír s 250 listy, lze rozšířit až na 1.290 listů
Kompatibilní s Brother aktualizacemi 19
Operační paměť 256 MB
Gigabitová LAN
Tento text byl přeložen strojově.
Součástí dodávky od výrobce není kabel k tiskárně!
Prosím objednejte hned ke zboží!
Vybavení
- 1200 x 1200 dpi
Barva tisku: Černá
A4 48 stran za minutu
Vlastnosti
- Laser pro domácnost a kancelář
Oboustranný tisk
USB připojení Ethernet/LAN
LCD displej
Celkový počet papírových přívodů: 1 celková kapacita papíru: 250 listů celkového objemu: 150 listů
Paměť: 512 MB
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 373 x 257 x 388 mm |
| Barva | bílá · černá |
| Rozměr, hloubka | 388 mm |
| Vnější výška | 257 mm |
| Vnější šířka | 373 mm |
| Typ/rozlišení displeje | 1řádkový LCD displej |
| Duplex unit | Ano |
| Vlastnosti | tiskárna |
| Počet vstupů papíru | 1 |
| Kapacita (papíry) (1 přihrádka) | 250 listů |
| Síť | Ano |
| Vhodné pro (tiskárnu) | tisk textů/dokumentů (černobílý) |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB B · RJ45 |
| Verze (tiskárna) | černobílá |
| pro max. formát papíru | A4 |
| Vlastnosti tiskárny | oboustranný tisk · připojení k síti |
| Rozlišení tisku | 1200 x 1200 dpi |
| Technologie tisku | laserová |
| Rychlost tisku (černá) | 48 str./min |
| Kapacita (papír) | 250 listů |
| Hmotnost | 10.9 kg |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | tiskárna |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 35 - 85 % |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Barevný displej | Ne |
| USB port | Ano |
| USB konektor | USB typ a / USB typ B |
| Duplexní tisk | Ano |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 670 W |
| Velikosti obálek | A 5 COM-10 DL Montáž |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4 A5 A6 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Velikosti B dle JIS (B0...B9) | B5 |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 54 dB |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 1 |
| Víceúčelový zásobník | Ano |
| Typy médií v zásobníku papíru | Dopisní obálky Listová hlava Normální papír Recyklovaný papír Tenký papír |
| Jazyk popisu stránky | BR-Script 3 PCL 6 XPS |
| Šifrování/zabezpečení | 64 bit WEP 128 bit WEP WPA-AES WPA-PSK WPA-TKIP WPA2-AES WPA2-PSK WPA2-TKIP SADA WPA3 SAE |
| Počet tiskových náplní | 1 |
| Barva | Ne |
| Vnitřní paměť | 512 MB |
| Maximální rozlišení | 1200 x 1200 DPI |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80 % |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T (X) |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 40 °C |
| Tisková technologie | Laser |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Folio Legal Dopis |
| Podporované síťové protokoly (IPv4) | ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA (AUTO IP), WINS/NetBIOS name resolution, DNS Resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, Custom Raw Port/Port9100, IPP/IPPS, FTP server, TELENET server, HTTP/HTTPS server, TFTP klient a server, SMTP klient, SNMPv1/v2c/v3, ICMP, Web Services (Print), CIFS klient, SNTP klient, sylog |
| Podporované síťové protokoly (IPv6) | NDP, RA, DNS resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, Custom Raw Port/Port9100, IPP/IPPS, FTP server, TELENET server, HTTP/HTTPS server, TFTP klient a server, SMTP klient, SNMPv1/v2c/v3, ICMPv6, Web Services (Print), CIFS klient, SNTP klient, sylog |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Displej | LCD |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Vestavěný displej | Ano |





