Brother Brother L-BOXX 136 Systemkoffer mit Scha pouzdro pro štítkovač
Kód: C3741935
Výrobce: Brother
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 483,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Systémový kufr Brother L-BOXX 136 včetně vložky z pěnové hmoty. Ideální pro domácí elektrotechniky. Kompatibilní s následujícími modely aktuální řady P-touch E: PT-E560BT a PT-E310BT, a také s předchozími modely PT-E550W, PT-E500 a PT-E300, ale také kompatibilní s PT-H500. Lze kombinovat se systémem L-BOXX. Brother L-BOXX je certifikace společnosti Brother International GmbH
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Kufřík L-Boxx 136 s rozměry 440 x 150 x 360 mm
Pěnová vložka s výřezy pro zařízení, akumulátor, kabely a pásky
Kompatibilní s následujícími modely: PT-E560BT, PT-E310BT, PT-E550W, PT-E500, PT-E300 a PT-H5
Vyroben z odolného materiálu
Stohovatelný díky praktickému zacvakávacímu systému
Lze kombinovat se systémem L-BOXX
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 440 x 360 x 150 mm |
| Barva | černá · oranžová |
| Rozměr, hloubka | 150 mm |
| Vnější výška | 360 mm |
| Vnější šířka | 440 mm |
| Layout klávesnice | součástí dodávky není žádná klávesnice |
| Vhodné pro mobil | Brother PT-E560BT, PT-E310BT, PT-E550W, PT-E500, PT-E300, PT-H500 |
| Kategorie produktu | pouzdro pro štítkovač |






