FRITZ! FRITZ!Box 7590 Wi-Fi router s modemem Integrovaný modem: VDSL, ADSL 2.4 GHz, 5 GHz 2533 MBit/s repasované, stav velmi dobrý
Kód: C3731496
Výrobce: FRITZ!
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 733,- Kč s DPH
Popis
Na palubě plavidla musí být vše, co je v jeho případě na plavidle vlajky
Objevte špičkový model FRITZ!Box 7590 v úplně novém designu. Ještě větší dosah a rychlost zajišťuje vysokorychlostní Wi-Fi s multiuživatelskou mimo. Nejmodernější hardwarová architektura a nejrychlejší připojení dělají z roku 7590 profesionála v domácí síti.
Supervectoring až 300 Mbit/s.
Díky využití supervectoring nastavuje 7590 nových standardů, které můžete v stahování dosáhnout až 300 Mbit/s. Tím se ztrojnásobí rychlost na DSL přípojce. Vedle špičkové Wi-Fi je tato vysokorychlostní síť dokonalou technologií Gigabit LAN a výkonných USB 3.0 portů. K topným vybavením patří také plnohodnotné telefonní zařízení s záznamníkem a funkcí faxu.
Wi-Fi Mesh, nový Ding, u FRITZ!Box to je v tom
Fritz!Box 7590 tvoří centrálu pro domácí síť a podporuje Wi-Fi síť. Více zařízení FRITZ! Se navzájem automaticky koordinuje a vytváří jednu síť Wi-Fi. To zajišťuje rychlou a stabilní Wi-Fi síť do posledního úhlu a umožňuje kdykoliv nepřerušované streamování videa a hudby.
Telefonování je tak zábavné
Se zařízením FRITZ!Box 7590 získáte plnohodnotnou telefonní ústřednu, na které najdete připojení všech telefonů, ať už jde o IP, ISDN nebo analogové. S aplikací FRITZ App Fon Kromě toho vás App na cestách informuje i o hovorech a hlasových zpráv. Záznamník a faxová funkce včetně přeposílání e-mailů nabízejí další komfort.
Vždy dobře udržován
Užijte si perfektní zábavu v celé domácí síti. Výkonné konektory USB 3.0 z roku 7590 představují multimediální centrum: Hudba, obrázky a filmy jsou okamžitě k dispozici na více zařízeních. Dechberoucí HD televize a vaše oblíbená hudba nyní čekají - a ne naopak.
S bezpečností FRITZ!Box
Komplexní bezpečnostní koncepce FRITZ!Box chrání vaši komunikaci. Neustále se testujeme a rozvíjejí. Důležitým prvkem jsou aktualizace. Režpak vám pravidelně poskytujeme nové verze - na přání se FRITZ!Box automaticky aktualizuje.
FRITZ!OS - genie za FRITZ!OS!
FRITZ!OS, inteligentní operační systém vašeho FRITZ!boxu, zajišťuje bezproblémovou spolupráci všech zařízení v domácí síti. Nechte se vždycky nadchnout novými funkcemi a vylepšeními. S aplikací FRITZ!App můžete pomocí smartphonu přistupovat k datům i na cestách, telefonovat v domácí síti nebo ovládat webovou kameru. Všechny aktualizace a aplikace jsou samozřejmě zdarma.
Vynikající jednoduchost
Koncept operátora FRITZ!Box, který byl vyznamenaný odborným tiskem, má pouze jeden cíl: Udělat vše co je pro vás jednoduché. To zajišťuje jasné uživatelské rozhraní a průvodce krok za krokem.
Tento text byl přeložen strojově.
Co znamená výraz „generální oprava“ (též repase)?
Ve vztahu k IT produktům jde o ekologicky šetrnou a profesionální opravu a vyčištění použitého hardwaru. Stávající nosiče dat jsou odborně vymazány podle postupů certifikovaných v souladu s normou DIN.
Odkud tato zařízení pocházejí?
Jedná se o zařízení použitá na výstavách, zařízení z pronájmu nebo testovaná zařízení. Přístroje byly většinou používány ve větších podnicích.
Proč si vybrat použité zařízení?
S našimi profesionálně připravenými výrobky máte možnost koupit značkové zařízení za nadprůměrně výhodné ceny.
Vybavení
- WiFi router s rychlostí až 2.533 Mbit/s.
Rychlý internet díky připojení VDSL nebo ADSL
Inteligentní Wi-Fi s technologií 4x4 Multi-User mimo pro flexibilní připojení mnoha mobilních zařízení současně, podporuje síť Wi-Fi
Podpora Wi-Fi sítě v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz
Mediální server umožňuje zařízením v domácí síti přenášet hudbu, obrázky a videa
4 x gigabitový Ethernet
2x USB 3.0 pro paměť a tiskárnu
Základna DECT až pro 6 ručních zařízení
2x a/b port pro analogové telefony, záznamníky a fax
ISDN sběrnice, ISDN telefony nebo ISDN telefonní ústředna
Vlastnosti
- Ochranné filtry pro děti, Push Service, cloudové kontakty, online úložiště
- Bezpečný vzdálený přístup přes internet s VPN (IPSec) Fritz!NAS - společná paměť pro všechna data v domácí síti
- Podporuje IPv6 pro internet, domácí síť a telefonování WiFi přístuo pro hosty - bezepečné surfování pro přátele a návštěvy FRITZ!OS se službou MyFRITZ!, aplikací FRITZ!App, funkcemi Smart Home a dalšími možnostmi „fritz.box“: Přehledné uživatelské rozhraní, intuitivní ovládání přes prohlížeč
Rozsah dodávky
- FRITZ!Box 7590
- Napájecí zdroj
- Kabel k DSL telefonu
- LAN kabel
- .
| Technické parametry | |
| Základna DECT | Ano |
| Rozměr, hloubka | 184 mm |
| Vnější výška | 48 mm |
| Vnější šířka | 250 mm |
| Stav zboží (Calc) | repasované, stav velmi dobrý |
| Integrovaný modem | VDSL · ADSL |
| Vhodné pro provoz v režimu Dual Band | 2,4 GHz a 5 GHz |
| Popis stavu | Produkt vykazuje několik nanejvýš lehkých stop po používání. Může se jednat o drobné škrábance nebo stopy opotřebení na plášti, z technického hlediska je produkt v bezvadném stavu. Na takový produkt poskytujeme záruční dobu 12 měsíců. (REFURB1A) |
| Standard Wi-Fi | IEEE802.11g · IEEE802.11b · IEEE802.11n · IEEE802.11ac |
| Přenosová rychlost WLAN 2,4 GHz | 800 MBit/s |
| Vlastnosti WLAN opakovače/routeru | meshový |
| Typ (výrobce) | FRITZ!Box 7590 |
| Počet portů a/b | 2 x |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 4 x |
| Počet S0 portů | 1 x |
| Počet USB 3.2 portů Gen 1 (USB 3.0) | 2 x |
| Počet 10/100/1000 MBit/s WAN portů | 1 x |
| Frekvence WiFi | 2.4 GHz · 5 GHz |
| Kompatibilní se Stick & Surf | Ano |
| Telefonní záznamník | Ano |
| Max. rychlost připojení WiFi | 2533 MBit/s |
| WLAN přenosová rychlost 5 GHz | 1733 MBit/s |
| Kategorie produktu | Wi-Fi router s modemem |





