FRITZ! AVM FRITZ!Box 6660 Cable Modem - 20002933 Wi-Fi router s modemem Integrovaný modem: kabel 2.4 GHz, 5 GHz 2.4 GBit/s repasované, stav velmi dobrý
Kód: C3741932
Výrobce: FRITZ!
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 826,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Co znamená výraz „generální oprava“ (též repase)?
Ve vztahu k IT produktům jde o ekologicky šetrnou a profesionální opravu a vyčištění použitého hardwaru. Stávající nosiče dat jsou odborně vymazány podle postupů certifikovaných v souladu s normou DIN.
Odkud tato zařízení pocházejí?
Jedná se o zařízení použitá na výstavách, zařízení z pronájmu nebo testovaná zařízení. Přístroje byly většinou používány ve větších podnicích.
Proč si vybrat použité zařízení?
S našimi profesionálně připravenými výrobky máte možnost koupit značkové zařízení za nadprůměrně výhodné ceny.
| Technické parametry | |
| Základna DECT | Ano |
| Rozměr, hloubka | 184 mm |
| Vnější výška | 48 mm |
| Vnější šířka | 250 mm |
| Stav zboží (Calc) | repasované, stav velmi dobrý |
| Integrovaný modem | kabel |
| LAN rychlost přenosu | 2.5 GBit/s |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | Analogový telefon · USB 2.0 · LAN (až 1 Gbit/s) · Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) |
| Popis stavu | Produkt vykazuje několik nanejvýš lehkých stop po používání. Může se jednat o drobné škrábance nebo stopy opotřebení na plášti, z technického hlediska je produkt v bezvadném stavu. Na takový produkt poskytujeme záruční dobu 12 měsíců. (REFURB1A) |
| Standard Wi-Fi | IEEE802.11ac · IEEE802.11a · IEEE802.11b · IEEE802.11g · IEEE802.11n · IEEE802.11ax |
| Přenosová rychlost WLAN 2,4 GHz | 600 MBit/s |
| Typ (výrobce) | AVM FRITZ!Box 6660 Cable Modem - 20002933 |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 4 x |
| Počet UDB 2.0 portů | 1 x |
| Frekvence WiFi | 2.4 GHz · 5 GHz |
| Kompatibilní se Stick & Surf | Ano |
| Telefonní záznamník | Ano |
| Hmotnost | 617 g |
| Max. rychlost připojení WiFi | 2.4 GBit/s |
| WLAN přenosová rychlost 5 GHz | 2.4 GBit/s |
| WPS | ano |
| Kategorie produktu | Wi-Fi router s modemem |





