Diotec usměrňovací dioda P2500Y D8x7,5 2000 V 25 A
Kód: C2807926
Výrobce: Diotec
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 59,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Výrobce | Diotec |
| Typ pouzdra (polovodiče) | D8x7,5 |
| Typ (výrobce) | P2500Y |
| Způsob montáže | montáž prostrčením |
| Propustný proud I(F) | 25 A |
| Propustné napětí U(F) | 1.10 V |
| Závěrný proud I(r) | 10 µA |
| Provozní teplota (max.) | 175 °C |
| Závěrné napětí U(R) | 2000 V |
| I(FSM 50Hz) | 500 A |
| Splňuje RoHS | ano |
| Kategorie produktu | usměrňovací dioda |
