ON Semiconductor LM2575T-5G PMIC regulátor napětí - spínací DC/DC regulátor měnič, zvyšující, zesilovač měniče TO-220-5
Kód: C176435
Výrobce: ON Semiconductor
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 103,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Integrované obvody předních výrobců. Rozsáhlá dokumentace je vám bezplatně k dispozici v sekci „Ke stažení“.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Výrobce | ON Semiconductor |
| Kanálů | 1 |
| Funkce (PMIC) | zvyšující regulátor · snižující regulátor · zvyšující/snižující regulátor |
| Typ pouzdra (polovodiče) | TO-220-5 |
| Výchozí konfigurace | pozitivní nebo negativní |
| Typ výstupu | pevný |
| Synchronní usměrňovač | ne |
| Topologie | měnič · zvyšující · zesilovač měniče |
| Zkratka výrobce (součástky) | OnS |
| Typ (výrobce) | LM2575T-5G |
| Provedení | Step-Down stabilizátor napětí 1 A |
| Způsob montáže | průchozí otvor |
| Provozní teplota (max.) | +125 °C |
| Provozní teplota (min.) | -40 °C |
| Výstupní napětí | 5 V |
| Výstup proudu | 1 A |
| Přepínací frekvence (num.) | 52 kHz |
| Vstupní napětí (max.) | 40 V |
| Vstupní napětí (min.) | 4.75 V |
| Typ | LM 2575 T 05 |
| Kategorie produktu | PMIC regulátor napětí - spínací DC/DC regulátor |