Microchip Technology PIC16F88-I/P mikrořadič PDIP-18 8-Bit 20 MHz Počet vstupů/výstupů 16
Kód: C165233
Výrobce: Microchip Technology
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 299,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Výrobce | Microchip Technology |
| Počet vstupů/výstupů | 16 |
| Velikost jádra | 8-Bit |
| Zabudovaný převodník | A/D 7x10b |
| Velikost EEPROM (Embedded mikrokontrolér) | 256 x 8 |
| Typ pouzdra (polovodiče) | PDIP-18 |
| Typ oscilátoru (mikrokontrolér) | interní |
| Periferní zařízení | Brown-out Detect/Reset · POR · PWM · WDT |
| Velikost programové paměti (Embedded mikrokontrolér) | 7 KB (4 K x 14) |
| Typ programové paměti (Embedded mikrokontrolér) | FLASH |
| Velikost RAM (mikrokontroler) | 368 x 8 |
| Zkratka výrobce (součástky) | MCP |
| Typ (výrobce) | PIC16F88-I/P |
| Vzorkovací frekvence | 20 MHz |
| Provozní teplota (max.) | +85 °C |
| Provozní teplota (min.) | -40 °C |
| Napájecí napětí (max.) | 5.5 V |
| Napájecí napětí (min.) | 4 V |
| Typ | PIC16F88-I/P |
| Série (mikrokontroléry) | PIC® 16F |
| Konektivita | I²C · SPI · UART/USART |
| Jádro (procesor) | PIC |
| Kategorie produktu | mikrořadič |

