Microchip Technology AT28C64B-15PU paměťový IO DIP-28 EEPROM 64 kBit 8 K x 8 Tube
Kód: C3027795
Výrobce: Microchip Technology
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 352,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Výrobce | Microchip Technology |
| Typ balení součástek | Tube |
| Typ pouzdra (polovodiče) | DIP-28 |
| Organizace | 8 K x 8 |
| Typ paměti | EEPROM |
| Typ (výrobce) | AT28C64B-15PU |
| Způsob montáže | průchozí otvor |
| Provozní teplota (max.) | +85 °C |
| Provozní teplota (min.) | -40 °C |
| Kapacita paměti (IC) | 64 kBit |
| Napájecí napětí (max.) | 5.5 V |
| Napájecí napětí (min.) | 4.5 V |
| Kategorie produktu | paměťový IO |
