Phoenix Contact PSR-SCP- 24UC/ESA4/3X1/1X2/B ochranné relé, 24 V/DC, 24 V/AC, 3 spínací kontakty, (š x v x h) 22.5 x 99 x 114.5 mm, 2963763, 1 ks
Kód: C705270
Výrobce: Phoenix Contact
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Popis
Bezpečnostní relé pro nouzové zastavení a bezpečnostní dveře do SIL 3 nebo Cat. 4, PL e podle EN ISO 13849, jedno nebo dvoukanálový provoz, jmenovité vstupní napětí 24V AC / DC, zástrčkové svorkovnice
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 22.5 x 99 x 114.5 mm |
| Rozměr, hloubka | 114.5 mm |
| Vnější výška | 99 mm |
| Vnější šířka | 22.5 mm |
| Typ kontaktu | 3 spínací kontakty |
| Vlastnosti senzoru | s cestou signálního proudu |
| Typ (výrobce) | PSR-SCP- 24UC/ESA4/3X1/1X2/B |
| Provozní napětí | 24 V/DC · 24 V/AC |