PILZ PNOZ X2.8P 24-240VAC/DC 3n/o 1n/c bezpečnostní relé, 3 spínací kontakty, 1 rozpínací kontakt, (š x v x h) 22.5 x 94 x 121 mm, 777302, 1 ks
Kód: C2182911
Výrobce: PILZ
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Popis
Naše bezpečnostní zařízení PNOZ X se díky své spolehlivost a odolnost. Můžete v širokém rozsahu využití a v nejrůznějších bezpečnostní aplikace. Pro bezpečnostní funkce nastavte si PNOZ X. Technické základní jsou izolované, elektromechanické kontakty ve 2 relé. Díky velikosti lišit od 22,5 až 90 mm, počet kontaktů od 2 do 8. Jako vaši bezpečnost i vypadá - PNOZ X se již mnohokrát v náročné průmyslové každodenní život.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 22.5 x 94 x 121 mm |
| Rozměr, hloubka | 121 mm |
| Vnější výška | 94 mm |
| Vnější šířka | 22.5 mm |
| Připojení (senzory) | šroubové svorky |
| Typ kontaktu | 3 spínací kontakty · 1 rozpínací kontakt |
| Typ (výrobce) | PNOZ X2.8P 24-240VAC/DC 3n/o 1n/c |
| Provozní teplota (max.) | +55 °C |
| Provozní teplota (min.) | -10 °C |
| Spínací proud (max.) | 4.0 A |
| Spínací napětí (max.) | 240 V/AC |
| Provozní napětí (min.) | 24 V DC/AC |
| Provozní napětí (rozsah) | 24 - 240 V DC/AC |
| Provozní napětí (max.) | 240 V DC/AC |