Phoenix Contact PSR-SPP- 24DC/ESD/4X1/30 ochranné relé, 24 V/DC, 4 spínací kontakty, (š x v x h) 22.5 x 112 x 114.5 mm, 2981813, 1 ks
Kód: C509273
Výrobce: Phoenix Contact
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Popis
Technické parametry
Množství1 ks
Rozměry(š x v x h) 22.5 x 112 x 114.5 mm
Rozměr, hloubka114.5 mm
Vnější výška112 mm
Vnější šířka22.5 mm
Připojení (senzory)Pružinová svorka
Typ kontaktu4 spínací kontakty
Typ (výrobce)PSR-SPP- 24DC/ESD/4X1/30
Provozní napětí24 V/DC
Spínací proud (max.)6 A
Spínací napětí (max.)250 V/DC · 250 V/AC