TRU COMPONENTS 1566995 připojovací kabel 2 x 0.75 mm² černá 20 m
Kód: C1566995
Výrobce: TRU COMPONENTS
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 436,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
K připojení elektrických přístrojů (rádia, stolní lampy, hodiny atd.) s malým mechanickým namáháním v domácnostech. Vodič lze použít i pro reproduktory. Vodič není vhodný k připojení varných a topných zařízení, ani k venkovnímu použití.
CCA označuje bimetalické jedno a vícežilové vodiče/kabely s měděným hliníkovým jádrem pro použití u signálů s vyšší frekvencí.
Vysvětlení specifikace:
Tzv. skin efekt, nebo také povrchový jev, je fyzikální jev vyvolaný střídavým proudem o vysoké frekvenci. Hustota proudu uvnitř vodiče bude se stoupající frekvencí menší než hustota na vnější ploše.
Vybavení
- Ploché provedení
Rozsah dodávky
- Balení (20 m).
| Technické parametry | |
| Množství | 20 m |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 2 x 0.75 mm² |
| Barva | černá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.75 mm² |
| Bezhalogenový | Ne |
| Izolační materiál | PVC |
| Vlastnosti kabelu | CCA vodič |
| Číslo výrobce | 607042 |
| Typ (výrobce) | SH1997C163 |
| Jmenovité napětí | 70 V/DC |
| Jmenovité napětí U0 | 50 V |
| Počet drátů (část 1) | 2 x |
| Zabaleno | Ano |
| Stavba vodiče | Poměděné hliníkové jádro |
| Provedení licny | 27 x 0.19 mm |
| Stíněný | Ne |
| Měřicí přístroj | Ne |
| Kategorie produktu | připojovací kabel |
