LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 115 CY 1136854/100 řídicí kabel 4 x 1 mm², 100 m, šedá
Kód: C1032060
Výrobce: LAPP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 585,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Stíněné řídicí vedení pro zařízení v suchých, vlhkých nebo mokrých prostorách. Díky odstranění PVC vnitřního pláště má velmi nízký vnější průměr a je lehčí. V dalších oblastech odolný vůči oleji a chemikáliím a vůči ohnutí. Přitom splňuje nejvyšší nároky elektrických a mechanických druhu.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Očíslovaný
EMC
Bez vnitřního pláště
| Technické parametry | |
| Poloměr ohybu (velikost vnějšího Ø) | 20 |
| Poloměr ohybu (vnější průměr pro pevnou instalaci) | 6 |
| Typ kabelu | ÖLFLEX® CLASSIC 115 CY |
| Množství | 100 m |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 4 x 1 mm² |
| Barva | šedá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 1 mm² |
| Vlečný řetěz | Ne |
| Bezhalogenový | Ne |
| Izolační materiál | PVC |
| Vlastnosti kabelu | stíněný · odolné proti oleji |
| Číslo výrobce | 1136854/100 |
| Typ (výrobce) | ÖLFLEX CLASSIC 115 CY 4X1 |
| Materiál | PVC |
| Jmenovité napětí | 500 V |
| vnější Ø | 7.30 mm |
| Jmenovité napětí U0 | 300 V |
| Max. rozsah teploty, pevný | +80 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -40 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | +70 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | -5 °C |
| Číselné kódování | Ano |
| Počet drátů (část 1) | 4 x |
| Zabaleno | Ano |
| Stavba vodiče | Jemný vodič |
| Zkušební napětí | A/A 4000 V A/S 2000 V |
| Normy/zkušební značky | DIN VDE, HD 21.13 S1; VDE 0281 část 13 |
| Identifikační kód drátu | Černé žíly s bílými čísly (VDE 0293) |
| Měřicí přístroj | Ne |
| Kategorie produktu | řídicí kabel |
