Belden 9463NH.00305 kabel pro přenos dat 2 x 0.56 mm² modrá metrové zboží
Kód: C1715795
Výrobce: Belden
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 352,- Kč s DPH
MPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | metrové zboží |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 2 x 0.56 mm² |
| Barva | modrá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.56 mm² |
| Bezhalogenový | Ano |
| Izolační materiál | FRNC |
| Vlastnosti kabelu | odolné proti UV záření · bez halogenů · flexibilní vnitřní vodič · fóliové stínění |
| Číslo výrobce | 9463NH.00305 |
| Typ (výrobce) | 9463NH.00305 |
| AWG max. | 20 |
| vnější Ø | 6.35 mm |
| Max. dodací množství v ks | 305 m |
| Max. rozsah teploty, pevný | -45 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | +80 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | -15 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | +80 °C |
| Počet drátů (část 1) | 2 x |
| Měřicí přístroj | Ano |
| Kategorie produktu | kabel pro přenos dat |

