HELU 34029-500 telekomunikační kabel A-2YF(L)2Y 4 x 0.8 mm² černá 500 m
Kód: C3041983
Výrobce: Helukabel
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 18 447,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Popis
Tato místní telefonní kabel slouží jako připojovací kabel místní sítě a vedlejším řídícím zařízení pro dálkové mluvit a pro přenos signálů. Pro přímou pokládku do země nebo v kabelových kanálech a trubek. Ve všech stálém provozu podle DIN VDE 0800 díl 1 tyto schválen. Které jsou Verseil-Hohlraume průběžně Petrolatmasse dusíkem (F). Oboustranně PE copolymerbeschichtetes hliníková páska
(L), s PE vnější obal (2Y) trvale je připojeno, zaručuje vodní parotěsná zábrana a příčným a dlouhodobá voděodolnost.
Tento text byl přeložen strojově.
Nevícenásobně ohýbají.
| Technické parametry | |
| Poloměr ohybu (vnější průměr pro pevnou instalaci) | 10 |
| Typ kabelu | A-2YF(L)2Y |
| Množství | 500 m |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 4 x 0.8 mm² |
| Barva | černá |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.8 mm² |
| Bezhalogenový | Ano |
| Izolační materiál | polyetylén |
| Vlastnosti kabelu | PE plášť · odolné proti UV záření · vhodné pro uložení do země · se značením metrů · telekomunikační venkovní kabel · vrstvené stínění · plný drát · parozábrana · příčně vodotěsný · odolné vůči stojaté vodě |
| Kroucená dvojlinka (část 1) | Ne (0) |
| Číslo výrobce | 34029-500 |
| Typ (výrobce) | 34029-500 |
| vnější Ø | 8.50 mm |
| Max. rozsah teploty, pevný | +70 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | +50 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | -20 °C |
| Počet drátů (část 1) | 4 x |
| Zabaleno | Ano |
| Stavba vodiče | Měděný vodič, neizolovaný, jednodrátový |
| Normy/zkušební značky | Podle DIN VDE 0816 |
| Splňuje RoHS | ano |
| Stíněný | Ne |
| Schválení, normy | Vnější kabel dálkové ovládání podle DIN VDE 0816 |
| Měřicí přístroj | Ne |
| Kategorie produktu | telekomunikační kabel |
