Wiska 10108874 EBF45-29-40-BG šroubový spoj šedá M40 x 1.5 45° 1 ks
Kód: C2749381
Výrobce: Wiska
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 205,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Plastový hadicový nástavec BRACE® nevyžaduje díky integrovanému velkoplošnému integrovanému těsnění žádný speciální řezací nástroj pro trubky hřídele. Integrované TPU těsnění s nulovým rizikem ztráty je viditelné zvenčí a odpadá tak nutnost dodatečné montáže a kontroly. Inovativní sklopný uzávěr 360° zajišťuje integrované odlehčení od tahu.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | šedá |
| Vnější délka | 86.2 mm |
| Vnější závit | M40 x 1.5 |
| Materiál | polyamid · termoplastický elastomer |
| Provedení (úhel) | 45° |
| Číslo výrobce | 10108874 |
| Typ (výrobce) | EBF45-29-40-BG |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +100 °C |
| Teplota (min.) | -40 °C |
| Kategorie produktu | šroubový spoj |

