HellermannTyton 166-50805 PAEC54 Koncový uzávěr černá 1 ks
Kód: C605755
Výrobce: HellermannTyton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 194,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Pro všechny plastové hadice HelaGuard. K uzavření konců hadic, které nemají šroubový uzávěr. Umožňuje zavedení kabelů, aniž by došlo k jejich poškození.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | černá |
| Vlastnosti vlnité trubky | bez halogenů |
| Vhodné pro (husí krky) | Gaine plastique |
| Materiál | polyamid |
| Číslo výrobce | 166-50805 |
| Typ (výrobce) | PAEC54 |
| Materiál | Polyamid 6,6 |
| Provedení | Koncovka |
| vnější Ø | 54 mm |
| Vhodné pro průměr | 54 mm |
| Provozní teplota | -50 - +135 °C |
| Splňuje RoHS | ano |
| Teplota (max.) | +135 °C |
| Teplota (min.) | -50 °C |
| Kategorie produktu | Koncový uzávěr |
